plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Ринопластика

Ринопластика

Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург
Ринопластика
Ринопластика
Ринопластика
Ринопластика
Ринопластика

Ринопластика і анатомічна будова носа

іміджева пластика носа в Києві

Ринопластика (пластика носа) являє собою зміну форми носа і є однією з найпоширеніших операцій, що виконуються на сьогоднішній день в пластичній хірургії. Найчастіше, будова або розмір носа не поєднуються з іншими рисами обличчя. Операція ринопластики, спрямована на зміну його форми може виправити негармонійний вигляд, змінивши розмір або форму носа, розмір ніздрів, або кут між кінчиком носа і верхньою губою. До того ж, пластика носа виконується для виправлення вроджених дефектів або травм носа, а також для усунення хронічних дихальних проблем. Важливо розуміти що пройти цю процедуру, на відміну від тієї ж отопластики, можуть пацієнти, які досягли п'ятнадцяти років або старше, оскільки ця операція можлива тільки в разі, якщо ніс повністю і остаточно сформований.

Перш ніж розглянути сам принцип операції ринопластики носа, потрібно ознайомитися з його анатомічною будовою. Його каркас складають кісткова і хрящова тканини. Верхня частина носа підтримується кісткою. На спинці носа може бути горбинка, яка сформована кістковими і хрящовими компонентами. Нижня частина носа підтримується різними хрящовими пластинами, що лежать по обидві сторони від центру, визначаючи форму і вид кінчика носа.

Головні принципи такої операції, як ринопластика

Ринопластика в Києві

Під час процедури закритої ринопластики, лікар робить маленькі надрізи всередині ніздрів, щоб отримати доступ до кістки і хрящів. На відміну від відкритої ринопластики, шкіра не відділяється від каркаса носа. За допомогою мініатюрних хірургічних інструментів, лікар домагається бажаної форми носа, видаляючи або додаючи кісток, хрящі і тканини. Хоча деякі лікарі вважають за краще закриту техніку, аргументуючи це коротким періодом відновлення і тривалістю самої операції, обидва методи дають чудові результати.

Під час процедури відкритої ринопластики, хірург проводить маленькі надрізи в області колумелли і всередині кожної ніздрі. На відміну від закритої ринопластики, ці надрізи дозволяють доктору правильно відсепарувати анатомічні складові носа, що забезпечує повну візуалізацію носа. Після цього, пластичний хірург може оглянути каркас носа і здійснити точну корекцію його форми і структури. Використовуючи спеціальні інструменти і досконалу техніку операції, лікар домагається бажаної форми носа, видаляючи або додаючи кістки, хрящі і тканини.

На початку операції, лікар зазвичай робить два надрізи. Маленький надріз робиться в області колумелли - ділянці тканини, що розділяє ніздрі. Використовуючи ретрактор, щоб відкрити внутрішню частину носа, лікар робить другий надріз, відомий як крайовий, який проходить від надрізу в області колумелли до кожної ніздрі. За допомогою хірургічних ножиць, хірург обережно розсікає шкіру по надрізу на колумеллі, щоб відокремити її від каркаса. Потім в ході операції відбувається диссекція анатомічних складових носа. Це дозволить лікарю здійснити точну корекцію форми носа.

Проведення ринопластики і відновлення після операції

Відкрита та закрита ринопластика в Києві

Що ж із себе представляє ринопластика кінчика носа? У при закритому варіанті пластики носа, лікар зазвичай робить два маленьких надрізи всередині кожної ніздрі для отримання доступу до хрящів і кістки. У пацієнтів з широким кінчиком носа, так званим, носом "картоплею", лікар може видалити частину крилоподібних хрящів. Залежно від будови носа і необхідного втручання, лікар застосовує шви, щоб нахилити або відтягнути хрящі крил всередину, домагаючись вузького кінчика носа, або іншої корекції. Відкрита пластика дає лікарю найбільші можливості для того, щоб ринопластика кінчика носа була проведена більш якісно.

Виправлення горбинки носа

Якщо мета підтяжки грудей - досягнення красивої їх форми, то одне з основних завдань ринопластики це, найчастіше, виправлення горбинки носа. Горбинка складається в основному з хрящів і кісткової тканини. Для того, щоб видалити її, лікар використовує остеотом – інструмент, що дозволяє зробити кістки носа більш рухливими. За допомогою остеотома, лікар видаляє ділянки хрящової і кісткової тканини. В результаті може вийти так званий, відкритий звід – тобто відкритий простір між кістками носа. Лікар шліфує краї кісток тонким хірургічним рашпілем, і виконує остеотомію, щоб закрити відкритий звід, змінивши положення кісток.

Остеотомія в ринопластиці

Остеотомія має на увазі відділення кісток носа для зміни їх положення. Вона не завжди необхідна, але може виконуватися для корекції високої спинки носа при горбинці носа, для закриття відкритого зводу після видалення горбинки, або щоб зробити підставу носа більш вузьким. За допомогою остеотома, хірург обережно відокремлює кістки носа, акуратно б'ючи інструментом по наміченої лінії. Після цього зламані кістки пересуваються вгору для закриття склепіння.

Закриття надрізів

По завершенню операції надрізи всередині зазвичай закриваються швами, що розчиняються. У ніздрі хірург, зазвичай встановлює тампони для дихальних шляхів, які видаляються на наступний після операції день. Зовнішня сторона носа закривається стерильним пластиром. Якщо при процедурі були зламані кістки носа, то буде накладена гіпсова лангета. Застосування лангет і тампонів сприяє загоєнню тканин і збереженню нової форми.

Відновлення після ринопластики

Як і при будь-якій хірургічній операції, у вас буде спостерігатися деяка болючість, синці і набряклість, особливо у верхній частині обличчя і навколо очей. Ці симптоми зникнуть протягом перших днів після операції. До зняття швів, пов'язок і гіпсу може пройти від п'яти до семи днів. При тому, що основна набряклість спаде за кілька тижнів, залишкові набряки можуть зберігатися протягом декількох місяців.

Якими повинні бути результати ринопластики

результати ринопластики носа в фото до і після

Залежно від того, як швидко ви відновлюєтеся, через сім-десять днів синці спадуть і ви зможете повернутися до роботи. У міру вашого одужання і зменшення набряклості, ви почнете помічати результати вашої операції. Проте, як і при збільшенні грудей, остаточні результати можуть проявлятися протягом року. Хоча операція зі зміни форми носа не має на меті досягти досконалості, вона може значно поліпшити вашу зовнішність і підвищити вашу впевненість в собі.

Скільки коштує пластика носа? Якщо взяти до уваги вартість, пластика носа ціни в Києві має різні, залежні від ряду факторів: кваліфікації пластичного хірурга, самої клініки і т.д. Якісна професійна ринопластика, ціна в Києві на яку може різнитися, як то кажуть, буде коштувати грошей. Але в даному випадку жодним чином не можна продешевити. Адже це не річ, яку ви купуєте на ринку і можете потім викинути. Це ваше обличчя. Ви можете звернутися в нашу клініку з будь-яких питань, що цікавлять вас: ринопластика, контурна пластика носа і будь-які інші питання, що стосуються пластичної хірургії.

Таку операцію як ринопластика Київ пропонує ряд клінік, де її можливо здійснити. Однак не забувайте, що завжди краще звертатися до професійних фахівців. Тим більше по такій особливій темі. Наші професійні фахівці провели величезну кількість успішних операцій. Ми дбаємо про наших клієнтів і робимо все можливе, щоб вони залишилися задоволені тим, що звернулися саме до нас. Тому, якщо вас цікавить професійна і якісна пластика носа в Києві, звертайтеся до нас. До того ж беручи до уваги, скільки коштує ринопластика носа ціни в нашій клініці на неї цілком демократичні. Отримати відповідь на питання «ринопластика вартість» ви можете клікнувши по пункту меню «ціни».

Відео зі зйомок проекту "Поверніть мені красу". Дивитися повністю на сайті проекту.

Наші останні новини