plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Збільшення грудей

Збільшення грудей

Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург
Збільшення грудей
Збільшення грудей
Збільшення грудей
Збільшення грудей
Збільшення грудей

Типи доступів при збільшенні грудей

операція по збільшенню грудей

Збільшення грудей по праву може вважатися найпопулярнішою пластичною операцією в Києві і Україні. Чому пластика грудей настільки популярна? Жінки з невираженою формою грудей, після пологів, з невеликим опущеними грудей часто звертаються не для того щоб збільшити груди, а для того, щоб поліпшити її форму, надати їй більш сексуальний вигляд. Збільшення грудей проводиться за допомогою хірургічної операції, яка займає приблизно від одного до двох годин. Операції можуть відрізнятися за типом надрізів, матеріалу імплантату і місця його розміщення.

Беручи до уваги збільшення грудей Київ пропонує ряд клінік, де можна зробити подібну операцію, а також підтяжку грудей. Але завжди краще звертатися до професіоналів своєї справи. А саме такими ми і є. Величезний досвід наших лікарів дозволить провести операцію на вищому рівні. Тому якщо вас цікавить якісна пластика грудей в Києві, звертайтеся в нашу професійну клініку.

Грудні імплантати можуть встановлюватися через різні види доступу:

Подгрудное-шов розташований під молочною залозою, в районі нижньої маммарной складки. Цей розріз є найбільш поширеним і надає оптимальну можливість для акуратного доступу і розміщення імплантату. Ця техніка найкраща при роботі з силіконовими гелеподібними імплантатами, оскільки потрібно робити розріз довгою 4 см.після такого типу надрізів залишаються шви на грудях маленького розміру.

Періареольное-доступ розташовується по краю ареоли. Такий надріз є оптимальним, якщо призначені виправлення позиції молочної залози або мастопексія (підтяжка грудей). Надріз зазвичай розташовується по колу в нижній частині або середній частині кола ареоли. Оскільки шов при такому методі проходить по краю ареоли, найчастіше він менш помітний, ніж при підгрудних доступах у жінок зі світлою пігментацією ареоли. При такому методі більш висока ймовірність невеликого зниження чутливості соска.

Трансаксиллярное-надріз проходить в області пахвової западини, і розсічення шкіри проходить посередині. Цей метод сприяє розташуванню імплантату при відсутності помітних шрамів на грудях, однак відсоток такого ускладнення як розташування імплантантів на різній висоті набагато вище. Виправлення розташування імплантатів шляхом трансаксиллярного надрізу може зажадати періареольних або підгрудних надрізів (але не завжди). Трансаксилярний надріз може здійснюватися за допомогою або без ендоскопічного доступу, так зване ендоскопічне збільшення грудей (ціна на операцію доступна по пункту меню «ціни»).

Крізьпупочне – TUBA) - менш поширений метод, коли надріз розташовується в області пупка, і розсічення проходить вгору. Цей метод дозволяє розташувати імплантат при відсутності помітних швів на грудях, але здійснити таку операцію дуже важко. Черезступковий доступ здійснюється безпосередньо або за допомогою ендоскопа. Цей метод неприпустимий при роботі з силіконовими гелеподібними імплантатами через ймовірність пошкодження оболонки імплантату. Тому використовуються силіконові оболонки, які заповнюються фізіологічним розчином.

Трансабдоминальное – TABA) - операція, схожа з TUBA, коли імплантати встановлюються через живіт через прямі надрізи, в разі, коли пацієнту одночасно проводять абдомінопластику.

За такою операцією як пластика грудей Київ може запропонувати свій ряд клінік, де це можливо здійснити. Однак ми пропонуємо Вам звернутися саме до нас. У нас працюють професійні фахівці екстра класу, чий досвід дозволить провести операцію на вищому рівні. До того ж беручи до уваги наші ціни на збільшення грудей, вартість цілком демократична.

Збільшення грудей - які імпланти використовуються

Разновидности имплантов, используемых при увеличении груди

Грудної імплантат - це протез, застосовуваний для збільшення розміру грудей жінки в естетичних цілях, для реконструкції грудей (наприклад, після мастектомії; або для виправлення генетичних дефектів), або під час операції по зміні статі. Згідно зі статистикою ВАПРЕХ за такою операцією як збільшення грудей Київ та Україна є місцями, де ця пластична хірургічна операція дуже поширена. До того ж що стосується питання збільшення грудей ціна Київ є тим містом, де ця послуга коштує помірних грошей.

Існує два основних типи грудних імплантатів: сольові і силіконово-гелеподібні. Сольовий імплантат складається з Силіконової еластичної оболонки, заповненої стерильним сольовим розчином. Силіконові гелеподібні імплантати складаються з силіконової оболонки, заповненої в'язким силіконовим гелем. Крім них існують інші, менш поширені види грудних імплантатів, заповнені соєвим маслом або поліпропіленом.

Збільшує пластика грудей і розташування імплантів

Различия процедур увеличения груди по принципу расположения имплантов

Розташування імплантату може відрізнятися по відношенню до великого грудного м'яза.

Подграндулярное-імплантат знаходиться між тканиною грудей і грудним м'язом. Це розташування має схожість з природним видом тканини грудей, і головним чином така операція проводиться в естетичних цілях. Подграндулярное розташування у пацієнток з недостатньо вираженою тканиною грудей може проявлятися тим, що імплант буде прощупується. Капсулярна контрактура також вельми ймовірна при такому розташуванні імплантантів.

Підфасціальне-імплантат розташований під залозою, але під фасцією грудного м'яза. Переваги такої техніки обговорюються, але її прихильники вважають, що (іноді щільна) фасціальна тканина може сприяти утриманню імплантату на місці. Імплантати, які були встановлені при цьому варіанті, мають найменшу ймовірність зміщення вгору і в бік пахвовій западини.

Подгрудное ("дворівневе") – імплантат розташовується під великим грудним м'язом після її від'єднання в нижній частині. В результаті імплантат верхньою частиною виявляється частково під м'язом, тоді як нижня його частина в області під залозою. Це найбільш поширена техніка в США, збільшення грудей таким методом забезпечує максимальне покриття верхньої частини імплантату, в той же час, дозволяючи нижній його частині розширюватися.

Пахвове-імплантат розташовується повністю під великим грудним м'язом, не від'єднуючи нижню частину м'язи. Повне покриття м'язом можливо за умови від'єднання бічних м'язів грудної клітини (зубчастої і/або малої грудної м'язи) і приєднання до великого грудного м'яза. Цей прийом найбільш часто використовується для максимального покриття імплантату при реконструкції грудей.

Якщо вас цікавить збільшення грудей в Києві, пластика грудей та інші пластичні операції, звертайтеся в нашу професійну клініку. Ми пишаємося своєю діяльністю і проводимо операції на найвищому рівні.

Наші останні новини