plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Підтяжка обличчя і шиї

Підтяжка обличчя і шиї

Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург
Підтяжка обличчя і шиї
Підтяжка обличчя і шиї
Підтяжка обличчя і шиї
Підтяжка обличчя і шиї
Підтяжка обличчя і шиї

В яких випадках може знадобитися підтяжка обличчя і шиї

коли потрібна підтяжка обличчя

Підтяжка обличчя (ліфтинг) в наш час є досить популярною пластичною операцією. Обличчя - його форма, загальний вигляд, його вираз – характеризує людину. Вікові зміни, що відбиваються на ньому, можуть створювати враження, що зміни торкнулися і характеру його власника. Такі вікові зміни можуть відбуватися у верхній, середній і нижній частинах; проте, зміни нижньої третини обличчя часто найбільш помітні. Вони можуть включати розвиток глибоких складок на щоках і навколо рота, в'ялої зайвої шкіри на щоках, по лінії підборіддя, і шиї, розвиток декількох підборідь. У пацієнтів у віці від сорока п'яти до п'ятдесяти п'яти років, підтяжка нижньої частини обличчя може бути ефективною в корекції глибоких лицьових зморшок, обвислих щік і в'ялої шиї зі складками.

Зміни в середній частині трапляються раніше, ніж в нижній. Це включає втрату обсягу і провисання щік, а також розвиток глибоких зморшок і поява запалостей під нижніми повікамии. Підтяжка обличчя - ліфтинг - допоможе скоротити ознаки старіння, відновити пружність і молодість тканин. За такою операцією як підтяжка обличчя Київ пропонує ряд клінік, де її можливо здійснити. Однак не забувайте, що завжди краще звертатися до професійних фахівців. Тим більше по темі пластичної хірургії. Наші професійні фахівці провели величезну кількість успішних операцій ліфтингу, абдомінопластики, реконструкції грудей та інших процедур. Ми проявляємо щиру турботу про наших клієнтів і робимо все можливе, щоб вони залишилися задоволені тим, що звернулися саме до нас. Тому якщо вас цікавить професійна і якісна підтяжка шкіри обличчя методом ендоскопічний ліфтинг або іншим, звертайтеся до нас.

Анатомічна будова обличчя

анатомія підтяжки обличчяПерш ніж розглянути принцип дії цієї пластичної операції, важливо ознайомитися з внутрішньою структурою і зрозуміти, які зміни відбуваються через процес старіння. Обличчя складається з шарів шкіри, м'язової і жирової тканин, які розташовані на лицьових кістках. Як і постійно натягнута гумова стрічка, тканини з часом слабшають, втрачаючи свою еластичність, пружність і молодість. Старінню обличчя сприяють багато факторів. Через шкідливий вплив сонячних променів, система підтримки вашої шкіри, що складається з колагену і еластину, руйнується.

В результаті, структура і еластичність вашої шкіри порушується, і вона стає в'ялою. До того ж, м'язи обличчя слабшають і розтягуються, а відкладення жиру, які зазвичай надають обличчу м'які, округлі форми, зміщуються і виснажуються. У сукупності, це призводить до появи глибоких зморшок, обвислих щік і «другого підборіддя». В цьому випадку підтяжка обличчя, ліфтинг, є дуже дієвим вирішенням цього питання. У нашій клініці ви можете отримати будь-які відповіді на питання з пластичної хірургії. Яке питання вас цікавить? Ендоскопічна підтяжка обличчя, ендоскопічний ліфтинг або навіть інтимна пластика? Ми відповімо на будь-які Ваші запитання.

Підготовка до операції і її принцип

підготовка до фейсліфтінгуІснує кілька типів даної пластичної операції, кожен з яких націлений на корекцію різних зон. Наприклад, підтяжка нижньої частини обличчя зазвичай виконується для омолодження зони губ, підборіддя і шиї. Вікові зміни у верхній і середній частині зазвичай коригуються підтяжкою чола і середній частині обличчя, відповідно. При такій підтяжці підшкірні сполучні і м'язові тканини, відомі як поверхнева м'язово-апоневротична система (SMAS) зміцнюються, шкіра на обличчі підтягується, а надлишки шкіри видаляються. Важливо розуміти, що підтяжка нижньої частини обличчя не допоможе в боротьбі з ознаками старіння на лобі або навколо очей, також вона не ефективна в лікуванні дрібних зморшок або нерівного тону шкіри і її текстури. Ваш хірург допоможе вам визначити, яка з хірургічних технік для вас оптимальна, і чи слід застосувати будь-яку додаткову процедуру, наприклад, блефаропластику або шліфування шкіри, щоб досягти максимального омолоджуючого ефекту.

Операція з підтяжки обличчя, або як її ще називають підтяжка ліфтинг, триває приблизно три години, в залежності від інтенсивності корекції і обраної техніки. До початку операції, оброблювана ділянка дезінфікується. Операція, швидше за все, буде виконуватися під загальним наркозом, при якому ви будете спати. Проте, ваш пластичний хірург доповнює ефект місцевим наркозом, і коли обличчя і прилеглі області будуть знеболені, а ви будете перебувати в розслабленому стані. До того як зробити надрізи, лікар може розділити ваше волосся по ділянці надрізу, і нанести антибіотичну мазь, яка зафіксує їх в потрібному положенні. Після відкриття оброблюваної області, лікар обережно розмітить лінії надрізу, з урахуванням того, що максимально приховати розташування швів.

Підтяжка обличчя і шиї-техніка виконання

техніка підтяжки обличчя

Підтяжка нижньої частини обличчя може бути виконана за допомогою різних типів надрізів. Зазвичай, одиничний надріз проводиться по лінії росту волосся, яка йде вниз від вуха до лінії росту волосся на потилиці. Тим не менш, Вам слід обговорити різні типи розрізів з вашим хірургом. При підтяжці середньої частини обличчя можуть використовуватися різні надрізи і хірургічні методи. Проте, ендоскопічна підтяжка обличчя, або як її ще називають ендоскопічний ліфтинг, набуває все більшої популярності. При даному методі пластичний хірург зазвичай робить маленькі надрізи безпосередньо по лінії росту волосся. Він вставляє в надріз ендоскоп-тонкий інструмент, що дозволяє досліджувати внутрішні тканини і органи.

Щоб досягти відкладень жиру, які потрібно підтягнути, лікар за допомогою тупокінцевих хірургічних щипців, піднімає тканини. Обережно піднімаючи тканини у напрямку до рота, він створює невеликий тунель в середній частині обличчя. Для підтяжки в області шиї використовує кілька хірургічних інструментів, щоб обережно підняти шкіру, відокремивши її від нижніх шарів тканин в нижній частині обличчя, по лінії щелепи, і на шиї. В результаті, лікар відкриває так звану поверхневу м'язово-апоневротичну систему (SMAS), яку тепер потрібно підтягнути, щоб досягти максимального омолоджуючого ефекту. У наш час ендоскопічний ліфтинг і ендоскопічна підтяжка обличчя стають все більш популярнішими.

SMAS є шаром тканин, що складається з м'язів і фіброзної сполучної тканини. Хоча не всі лікарі задіють SMAS під час цієї пластичної операції, деякі вважають за краще використовувати і цю структуру для досягнення підтяжки лицьових тканин і омолодження обличчя. Існують різні методи підтяжки технікою SMAS, наприклад, плікація або висічення, при яких тканини формуються в складки за допомогою швів. Хоча методи можуть відрізнятися, всі вони спрямовані на підтяжку і зміцнення підшкірних структур обличчя.

Якщо при підтяжці обличчя виконується і підтяжка шиї, лікар робить маленький надріз під підборіддям. Іноді в процедурі хірург може задіяти м'язи шиї, відомі як підшкірні м'язи шиї. Як і у випадку з використанням SMAS, він може сформувати з м'язів шиї складки, або ж видалити їх частину, щоб скоротити в'ялість шкіри і утворення декількох підборідь. Інший доступний варіант підтяжки шиї - це видалення жиру за допомогою ліпосакції. Якщо вам не подобається, як виглядає ваша шия, ви можете обговорити різні варіанти корекції з вашим лікарем.

Лікар може помістити під шкіру хірургічний дренаж, щоб запобігти накопиченню рідини протягом періоду відновлення після операції. Хірург розправляє шкірний клапоть для визначення обсягу шкіри, що підлягає видаленню. Він робить невеликі надрізи і накладає шви в декількох точках по надрізу, щоб визначити потрібну ступінь натягу. Потім лікар видаляє надлишки шкіри по природним контурам обличчя, і закриває надріз додатковими швами.

Відновлення і результат підтяжки обличчя і шиї

результати підтяжки обличчя в Києві

Деякі хірурги вважають за краще не використовувати бинти, але в інших випадках можуть застосовувати вільні пов'язки або компресійну білизну. Компресійна білизна щільно прилягає до обличчя і сприяє скороченню набряклості, запобігаючи накопиченню рідини, а також забезпечує відчуття комфорту і підтримки протягом вашого одужання. Вільні пов'язки можуть бути зняті через кілька днів, а компресійну білизну часто необхідно носити кілька тижнів. Як і при будь-якої хірургічної операції, швидше за все, у вас буде спостерігатися деяка болісність, синці і набряклість, але велика їх частина зникне через кілька тижнів. Якщо в процедурі був використаний хірургічний дренаж, він видаляється через день після проведення операції, а шви можуть бути видалені протягом від семи до десяти днів. Ви можете відчувати себе добре і повернутися до роботи через один або два тижні; тим не менш, ви повинні уникати навантажень, наприклад, підняття важких предметів або фізичних вправ, протягом трьох тижнів, щоб дозволити організму відновитися.

Ви почнете помічати результати через деякий час після проведення операції. Вони стануть більш явними через два-три тижні, у міру того, як будуть спадати синці і набряклість. Оскільки швидкість відновлення різна для кожної людини, остаточні результати будуть проявлятися протягом декількох місяців. Важливо розуміти, що у вас залишаться шви; проте, вони приховані лінією росту волосся. Хоча ця пластична операція не може зупинити процес старіння, вона помітно скорочує в'ялість і обвислість шкіри обличчя і шиї, відновлюючи молодість на багато років.

Якщо вас цікавить дійсно якісна ендоскопічна підтяжка обличчя в Києві, омолодження, плазмоліфтінг, або будь - які інші процедури-звертайтеся в нашу професійну клініку. Ми по-справжньому дбаємо про своїх клієнтів і робимо все максимально можливе, щоб наші клієнти залишилися задоволені тим, що звернулися саме в нашу клініку. До того ж наша підтяжка обличчя ціни має цілком доступні і демократичні.

Відео зі зйомок проекту "Поверніть мені красу". Дивитися повністю на сайті проекту.

Наші останні новини