plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Ліпофілінг

Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург
Ліпофілінг
Ліпофілінг
Ліпофілінг
Ліпофілінг

Які можливості липофилинга

Один из самых популярных методов совершенствования тела - липофилинг

Природа, на жаль, не завжди прихильна до людської зовнішності. Але покладатися лише на її милості людина перестала вже давно. У тому числі і в питаннях вдосконалення власного тіла. Одним з найбільш популярних сьогодні методів в даній сфері є ліпофілінг, а, простіше кажучи, корекція тієї чи іншої області обличчя або тіла за допомогою ін'єкцій підшкірного жиру самого пацієнта.

Жирова тканина береться з такого місця, де її відсутність буде непомітною або навіть бажаною (тому ліпофілінг часто проводять одночасно з ліпосакцією, тобто, видаленням надлишків жиру з проблемних зон). Досвід застосування косметологами процедури ліпофілінга налічує вже близько ста років, що дозволило відшліфувати методику її проведення до досконалості. Використання ж сучасних технологій дозволило звести до нуля ймовірність виникнення ускладнень під час відновного періоду, а також істотно знизити травматичність процедури і збільшити її ефективність.

Корекції при використанні ліпофілінга легко піддаються як різноманітні вроджені дефекти зовнішності, так і зміни, що носять віковий характер. За допомогою ліпофілінга можна швидко і максимально ефективно:

- усунути глибокі носогубні складки або окремі яскраво виражені зморшки;

- позбутися глибоких "провалів" в районі очниць;

- підкоригувати форму губ і підборіддя;

- вирівняти овал обличчя, позбутися від запалих щік, надати виразність вилицям;

- виправити деформації шкірного рельєфу в місцях невдалого видалення надлишків підшкірної жирової тканини;

- омолодити руки;

- змоделювати ідеальні сідниці;

- поліпшити форму грудей;

- зробити форму ніг максимально привабливою, округливши гомілки або візуально підкоригувавши кривизну;

- усунути втягнутість шкіри в місцях старих шрамів.

Чому саме ліпофілінг

Чем объясняется популярность такого метода, как липофилинг

Величезна популярність такого косметичного методу корекції і моделювання обличчя і фігури, як ліпофілінг, має під собою цілком реальні підстави. Адже для нього характерні:

- дуже маленький список протипоказань, що включає в себе лише цукровий діабет, виражений атеросклероз судин і важкі соматичні розлади, що викликають порушення кровообігу;

- відмінна переносимість людським організмом, відсутність больових відчуттів;

- мізерно мала травматичність процедури і відсутність будь-яких слідів її проведення;

- відсутність необхідності перебування в стаціонарі, оскільки метод відноситься до числа амбулаторних;

- мінімальний період відновлення;

- практично повна відсутність ускладнень або побічних ефектів, оскільки пересіджують споріднену тканину, що не викликає відторгнення;

- прекрасна сполучуваність з іншими популярними методами косметологічної корекції, включаючи підтяжку, ліпосакцію і абдомінопластику;

- безперечна ефективність і стійкість результату;

- порівняно невисока вартість.

Як проходить процедура ліпофілінга

Простая, но эффективная процедура липофилинга или пересадки собственного жира

Незважаючи на грізну назву «операція», процедура ліпофілінга проводиться швидко і легко. Буде потрібно, правда, місцеве знеболення, а в окремих випадках рекомендується неглибока внутрішньовенна анестезія. Спеціаліст, зробивши кілька непомітних (1-2 мм) проколів в заздалегідь наміченому місці, вводить в них надтонкі трубки і починає забір потрібної кількості жирової тканини. Потім вона особливим чином обробляється і за допомогою особливих голок вводиться в область, що підлягає корекції.

Після закінчення операції не потрібно навіть накладення швів, досить пластиру, що прикриває місця проколів, який вже через добу можна зняти. Імовірність появи набряків невелика, але в будь-якому випадку максимум через тиждень вони зникають. Гарантованим результатом можна вважати після того, як крізь пересаджену жирову тканину проросте сіточка дрібних кровоносних судин. А щоб домогтися зовсім вже ідеальних форм, фахівці рекомендують провести повторну процедуру після закінчення 4-6 місяців. Пластичні операції найбільш інноваційними методами: зменшення грудей при гігантомастії, блефаропластика нижніх повік і верхніх, малотравматична ринопластика носа, збільшення губ і інші процедури із застосуванням найсучасніших технік пластичної хірургії.

Наші останні новини