plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Блефаропластика

Блефаропластика

Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург
Блефаропластика
Блефаропластика
Блефаропластика
Блефаропластика
Блефаропластика

Коли потрібна пластика повік і чому відбуваються зміни

підготовка до пластики повік в Києві

Блефаропластика допоможе освіжити і відновити молодість вашого обличчя шляхом зменшення тяжкості і обвислості повік, набряклості, і мішків під очима. За такої пластичної операції як блефаропластка Київ пропонує ряд клінік, де можна здійснити подібну операцію. Однак не варто забувати, що пластична хірургія це дуже тонка справа і для вашого ж блага буде краще, якщо ви звернетеся до професійних фахівців.

Перш ніж розповісти про принцип пластики повік, давайте розглянемо їх будову. Як і решта обличчя, повіки складаються з шарів шкіри, м'язів і жиру. З часом, вік і фактори навколишнього середовища, такі як вплив сонячних променів, призводять до того, що система підтримки шкіри, що знаходиться в дермі, руйнується. В результаті, шкіра втрачає свою структуру і еластичність і стає млявою.

М'язовий шар також слабшає, і при втраті еластичності шкіри і дії сили гравітації, це призводить до того, що повіки стають млявими і провисають. При нормальних умовах жирова тканина надає повікам пружність. Але і вона виснажується з часом, і зміщується через слабші, провислі м'язи, що призводить до набряклості і мішків під очима. Хоча ця пластична операція ефективна у вирішенні цих проблем, вона не може допомогти в усуненні зморшок навколо очей, темних кіл під очима або опущення зовнішнього краю брови. У таких випадках пластика повік, виконана в сукупності з іншими процедурами (наприклад, підтяжка брів, ліпофілінг), може показати дивовижні результати.

Різних людей цікавить різна пластика. Одних може цікавити блефаропластика нижніх повік, або так звана нижня блефаропластика. Цей варіант найпопулярніший, що не дивно. Адже мішки під очима і набряки з'являються і помітні якраз на нижніх повіках. Хоча також популярним варіантом є блефаропластика верхніх повік, її ще можна назвати верхня блефаропластика.

На чому заснований принцип пластики повік

жирові грижі при блефаропластиці

Хоча лікар може використовувати будь-який з декількох існуючих методів, стандартний хірургічний метод полягає у видаленні або перерозподілі жирових тканин, а також у видаленні надлишків шкіри і м'язів. Мішки і набряклість області повік найчастіше обумовлені виступаючим внутріорбітальним відкладеннями жиру. При нормальних умовах, орбітальна перегорода фіксує відкладення жиру в певних місцях. Але з часом вона частково втрачає свою цілісність і слабшає, а відкладення жиру виступаює вперед, створюючи мішки і набряклість.

Зовнішня блефаропластика повік - принцип операції полягає у видаленні і формуванні надлишка внутріорбітального жиру через надріз на зовнішній стороні нижньої повіки. Розріз проходить по нижньому краю вій, відступаючи 1мм.це робить його непомітним, як і розріз при отопластиці. На відміну від транскон'юктівальной пластики повік, для підтяжки повік також видаляється і надлишки шкіри.

Транскон'юктівальная блефаропластика повік - принцип підтяжки повік полягає у видаленні надлишків внутріорбітального жиру через надріз в області кон'юнктиви (слизова з внутрішньої поверхні повік). Цей варіант пластики повік найчастіше застосовується у пацієнток з незначним ступенем в'ялості шкіри. Транскон'юктівальний метод дозволяє уникнути зовнішніх рубців. Якщо вас цікавить якісна блефаропластика, ціна в Києві на неї буде залежати від кваліфікації пластичного хірурга, клініки і ще ряду факторів. Наша пластика вік ціни має доступні. При цьому якість наших операцій знаходиться на найвищому рівні.

Підготовка до операції і техніка проведення пластики повік

техніка пластики повікОперація по пластиці повік може тривати від 30 хвилин до години, в залежності від інтенсивності втручання. До початку вашої операції, оброблювану ділянку буде продезінфіковано, також буде введений наркоз. Операція підтяжки повік, швидше за все, буде виконуватися під місцевим наркозом із застосуванням седативного засобу, коли повіки і область навколо них знеболені, а ви перебуваєте в розслабленому стані. Альтернативою цьому варіанту може бути загальний наркоз, при якому ви будете спати.

Перш ніж зробити надрізи, пластичний хірург розмітить лінії, за якими вони будуть проходити. Це допоможе розташувати їх уздовж природних контурів повік, тому шрами в результаті будуть непомітні. Після цього лікар обережно зробить ін'єкцію анестезуючих препаратів. Розріз акуратно проводиться уздовж намічених ліній. Щоб досягти внутрішньоорбітального жиру, лікар робить маленький надріз в м'язовому шарі. Через цей надріз, лікар відсікає шкіру і м'язи від очноямкової перегородки, що лежить під ними. Це дозволяє лікарю відтягнути шкіру і м'язи від очноямкової перегородки і відкрити внутріорбітальний жир повік.

У випадках провисання внутріорбітального жиру, лікар акуратно його видаляє, мінімізуючи при цьому будь-яку кровотечу. Якщо у вас спостерігається наявність надлишку шкіри на повіках, то вона буде видалена. Щоб визначити, яку кількість шкіри потрібно видалити, лікар може попросити вас подивитися вгору, якщо ви перебуваєте під місцевим наркозом. Коли надлишок шкіри буде визначений, лікар видалить його. Після операції блефаропластики повік на краї шкіри накладаються найтонші шви і стерильний пластир, як і при збільшенні грудей.

Відновлення після пластики повік і результат операції

фото до та після блефаропластики

Як і після будь-якої іншої операції, ви, можливо, будете відчувати деякий дискомфорт, набряклість і синці, які пройдуть після прикладання холодних компресів і прийому знеболюючих. Ви почнете помічати зменшення синців навколо очей через п'ять-сім днів. І хоча, можливо, ви відчуєте себе добре і зможете повернутися до роботи приблизно через тиждень, ви повинні уникати навантажень - підйому важких предметів або фізичних вправ - принаймні, ще два тижні після проведення підтяжки повік.

Результати блефаропластики будуть проявлятися протягом декількох тижнів, у міру того, як спадають припухлість і синці. Хоча у вас залишається найтонший шовчик, він буде тьмяніти, поки не перетвориться в непомітну лінію, приховану в контурах ваших повік. При тому, що результати довгострокові, важливо розуміти, що ваше обличчя продовжує старіти. Однак, операція на повіках - це спосіб відновити молодість і свіжість ваших очей на довгий час. Якщо вас цікавить пластика вік Київ - це те місто, де можна знайти дійсно професійну клініку з пластичної хірургії. І ви її вже знайшли. Якісна блефаропластика в Києві, а також підтяжка обличчя та шиї, інші процедури в нашій клініці - це гарантія вашої краси!

Ми провели величезну кількість пластичних операцій і пишаємося своїми досягненнями. Нам важливий позитивний результат кожної нашої роботи. Тому якщо вас цікавить дійсно професійна і якісна пластика повік в Києві, звертайтеся в нашу клініку. Ви можете звернутися до нас з таких питань як верхня блефаропластика (верхніх повік), Нижня блефаропластика (нижніх повік), а також з будь-яких інших питань з області пластичної хірургії. Отримати відповідь на питання «блефаропластика ціни» ви можете клікнувши по верхньому пункту меню «ціни».

Наші останні новини