plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Ліпосакція

Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург
Ліпосакція
Ліпосакція
Ліпосакція
Ліпосакція
Ліпосакція

Що собою являє така процедура, як ліпосакція

Причины обширного распространения липосакции кроются в ее эффективности

Ліпосакція, також відома як ліпопластика, є однією з найпоширеніших пластичних процедур. Локалізовані відкладення жиру можуть розвинутися в різних частинах тіла. Часто в боротьбі з ними не допомагають ні дієта, ні вправи, і в результаті фігура виглядає непропорційною. При ліпосакції надлишкова жирова тканина видаляється, ваше тіло набуває гармонійну форму, і ви стаєте стрункішою.

Процедура може виконуватися як окремо, так і спільно з іншими процедурами, наприклад, з абдомінопластикою. При цьому, ліпосакція не є ефективним лікуванням целюліту або ожиріння. Ліпосакція проводиться на здорових і відносно підтягнутих пацієнтах, що мають пружну, еластичну шкіру і хороший м'язовий тонус, з надмірною масою тіла в рамках 30% від своєї ідеальної ваги. У деяких випадках для зменшення грудей, особливо в бічних відділах (техніка Лежур), також використовується техніка ліпосакції.

Введення інфільтраційної рідини

Множество разновидностей липосакции позволяет подобрать оптимальную процедуру для пациента

Хоча існує кілька методів ліпосакції, інфільтраційна техніка є найпоширенішим типом цієї процедури. До початку видалення жиру, в оброблюване місце вводиться інфільтраційна рідина за допомогою великого порожнистого пристосування, званого катетером. Це рідина, що складається з фізрозчину, лідокаїну, і адреналіну, знеболює оброблювану область, стримує крововтрату і полегшує видалення жиру.

Пластичний хірург поміщає катетер в шар жирової тканини, яка може в подальшому використовуватися при ліпофілінгу. Рухаючи їм вперед і назад, він розпушує і розділяє жирову тканину в оброблюваній ділянці. Для видалення жиру використовується відсмоктувальне пристосування, таке як хірургічне відсмоктування, яке кріпиться до протилежного кінця катетера. У деяких випадках жир може видалятися вручну за допомогою шприца, прикріпленого до катетера. Після операції, на надрізи накладаються шви, хоча іноді надрізи настільки малі, що шви для їх загоєння зовсім і не обов'язкові.

Відновлення після ліпосакції і результат процедури

Результат липосакции будет достаточно длительным, если следовать предписаниям пластического хирурга

Після операції ліпосакції ви, можливо, будете відчувати деякий біль, можуть з'явитися набряклість і синці. Ваш лікар може порекомендувати Вам носіння компресійної білизни від двох до шести тижнів, вона буде сприяти вашому одужанню. Компресійна білизна щільно прилягає до тіла і утримує тканини разом, також надаючи комфорт і підтримку протягом усього періоду відновлення. Компресійна білизна перешкоджає виникненню набряклості, не даючи рідині накопичуватися в операційній ділянці, а також допомагає шкірі пристосуватися до нової форми тіла.

Швидше за все, через кілька днів ви зможете повернутися до роботи, а через один або два тижні - відновити ваші звичайні заняття. Поліпшення вашої зовнішності стане помітно незабаром після операції. Протягом чотирьох - шести тижнів, у міру зменшення набряклості, воно буде все більш очевидним. Остаточні ж результати з'являться приблизно через три місяці. Хоча при операції жирові клітини назавжди видаляються з проблемної ділянки, важливо розуміти, що ліпосакція не запобігає появі надлишку ваги в майбутньому. Для збереження результатів вашої операції, важливо слідувати здоровій дієті і практикувати постійні фізичні навантаження.

Пластичні операції найсучаснішими методами: блефаропластика верхніх повік і нижніх, зменшення грудей при гігантомастії або в інших випадках, ендоскопічний ліфтинг та інші пластичні операції із застосуванням найсучасніших технік пластичної хірургії.

Наші останні новини