plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Ліпосакція

Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург
Баранская Ольга Баранская Ольга Пластический хирург
Ліпосакція
Ліпосакція
Ліпосакція
Ліпосакція
Ліпосакція

Що собою являє така процедура, як ліпосакція

Причины обширного распространения липосакции кроются в ее эффективности

Ліпосакція, також відома як ліпопластика, є однією з найпоширеніших пластичних процедур. Локалізовані відкладення жиру можуть розвинутися в різних частинах тіла. Часто в боротьбі з ними не допомагають ні дієта, ні вправи, і в результаті фігура виглядає непропорційною. При ліпосакції надлишкова жирова тканина видаляється, ваше тіло набуває гармонійну форму, і ви стаєте стрункішою.

Процедура може виконуватися як окремо, так і спільно з іншими процедурами, наприклад, з абдомінопластикою. При цьому, ліпосакція не є ефективним лікуванням целюліту або ожиріння. Ліпосакція проводиться на здорових і відносно підтягнутих пацієнтах, що мають пружну, еластичну шкіру і хороший м'язовий тонус, з надмірною масою тіла в рамках 30% від своєї ідеальної ваги. У деяких випадках для зменшення грудей, особливо в бічних відділах (техніка Лежур), також використовується техніка ліпосакції.

Введення інфільтраційної рідини

Множество разновидностей липосакции позволяет подобрать оптимальную процедуру для пациента

Хоча існує кілька методів ліпосакції, інфільтраційна техніка є найпоширенішим типом цієї процедури. До початку видалення жиру, в оброблюване місце вводиться інфільтраційна рідина за допомогою великого порожнистого пристосування, званого катетером. Це рідина, що складається з фізрозчину, лідокаїну, і адреналіну, знеболює оброблювану область, стримує крововтрату і полегшує видалення жиру.

Пластичний хірург поміщає катетер в шар жирової тканини, яка може в подальшому використовуватися при ліпофілінгу. Рухаючи їм вперед і назад, він розпушує і розділяє жирову тканину в оброблюваній ділянці. Для видалення жиру використовується відсмоктувальне пристосування, таке як хірургічне відсмоктування, яке кріпиться до протилежного кінця катетера. У деяких випадках жир може видалятися вручну за допомогою шприца, прикріпленого до катетера. Після операції, на надрізи накладаються шви, хоча іноді надрізи настільки малі, що шви для їх загоєння зовсім і не обов'язкові.

Відновлення після ліпосакції і результат процедури

Результат липосакции будет достаточно длительным, если следовать предписаниям пластического хирурга

Після операції ліпосакції ви, можливо, будете відчувати деякий біль, можуть з'явитися набряклість і синці. Ваш лікар може порекомендувати Вам носіння компресійної білизни від двох до шести тижнів, вона буде сприяти вашому одужанню. Компресійна білизна щільно прилягає до тіла і утримує тканини разом, також надаючи комфорт і підтримку протягом усього періоду відновлення. Компресійна білизна перешкоджає виникненню набряклості, не даючи рідині накопичуватися в операційній ділянці, а також допомагає шкірі пристосуватися до нової форми тіла.

Швидше за все, через кілька днів ви зможете повернутися до роботи, а через один або два тижні - відновити ваші звичайні заняття. Поліпшення вашої зовнішності стане помітно незабаром після операції. Протягом чотирьох - шести тижнів, у міру зменшення набряклості, воно буде все більш очевидним. Остаточні ж результати з'являться приблизно через три місяці. Хоча при операції жирові клітини назавжди видаляються з проблемної ділянки, важливо розуміти, що ліпосакція не запобігає появі надлишку ваги в майбутньому. Для збереження результатів вашої операції, важливо слідувати здоровій дієті і практикувати постійні фізичні навантаження.

Пластичні операції найсучаснішими методами: блефаропластика верхніх повік і нижніх, зменшення грудей при гігантомастії або в інших випадках, ендоскопічний ліфтинг та інші пластичні операції із застосуванням найсучасніших технік пластичної хірургії в Оберіг Б'юті.

Наші останні новини