plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Гінекомастія

Гінекомастія

Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург
Гінекомастія
Гінекомастія
Гінекомастія
Гінекомастія
Гінекомастія

Гінекомастія - причини виникнення

Операция гинекомастия в Киеве позволяет избавиться от большой груди мужчинам Причиною виникнення істинної гінекомастії виступає переважання у чоловіків жіночих гормонів-естрогенів. У здорового чоловіка такі гормони утворюються в невеликій кількості і досить швидко руйнуються в печінці. Так що гінекомастія діагностика в Києві якої може бути проведена безпосередньо в клініці пластичної хірургії може з'явитися з безлічі причин. Причиною здатний виступати низький рівень чоловічих статевих гормонів або ж надмірне вироблення жіночих гормонів. Детально розбираючи причини гінекомастії, варто сконцентруватися на окремих ендокринопатіях. Найчастіше гінекомастія-наслідок:

- тестикулярної фемінізації;

- синдрому Клайнфельтера;

- синдром Рейфенштейна;

- гіпотиреозу і кастрації;

- хориокарциномы;

- пухлини надниркових залоз і гіпофіза;

- пухлини яєчок (при появі клітин Лейдіга);

- пухлинного синдрому при раку бронхів;

- дистрофії при голодуванні;

- цирозу печінки.

Окремо виноситься ще одна причина гінекомастії. Вона може бути характерна чоловікам, які активно займалися спортом в минулому і різко припинили заняття. У подібних випадках відзначається тривалий перебіг гінекомастії від декількох років до декількох десятків років. При цьому ускладнення не викликаються, клінічна небезпека росту грудей відсутня. Крім даної операції в таких випадках нерідко проводять також абдомінопластику.

Як класифікується гінекомастія

Гинекомастия решается с помощью пластической операции

При гінекомастії найчастіше збільшуються обидві грудні залози одночасно (двостороння гінекомастія). Але, бувають випадки збільшення тільки однієї грудної залози, що іменується односторонньої гінекомастії. Чоловічі груди в нормі-плоска, з незначною опуклістю, яка припадає на сосково-ареолярний комплекс. Цією областю і обмежена залозиста тканина, як певне утворення вона не пальпується.

Всього ж виділяють три різновиди. Гінекомастія ціни на виправлення якої в клініках вельми доступні, підрозділяється на справжню, помилкову і змішану.

1. При істинній гінекомастії збільшується саме залозиста тканина. При такому збільшенні грудей пальпується досить щільне утворення, а при ультразвукової діагностики лікарем виявляється заліза.

2. При помилковій гінекомастії, яка також називається ліпомастією, збільшення грудей відбувається через жирової тканини. Даний вид гінекомастії характерний чоловікам з ожирінням.

3. При змішаній гінекомастії поєднуються помилкова і справжня гінекомастія. Тут може переважати, як залозиста, так і жирова тканина.

При добре розвинених м'язах грудей іноді наповненість присутня в області верхніх відділів грудної клітини (зона великого грудного м'яза).

Як встановлюється діагноз гінекомастії

Гинекомастия в Киеве позволит мужчине избавиться от комплексов из-за большой груди

З неприємних відчуттів в області грудей при гінекомастії може бути тяжкість, розпирання, свербіж. Збільшення регіонарних лімфатичних вузлів відсутня. Чіткі контури безболісного плотноеластіческого рухомого освіти виявляються при пальпації. Щоб встановити діагноз гінекомастії виконується УЗД грудних залоз. Діагностика має головну мету-виявлення причин, через які виникла гінекомастія.

При діагностиці необхідно провести дослідження гормонального профілю (естрадіолу, тестостерону, пролактину, ТТГ і ЛГ). Нерідко при гінекомастії пацієнти виділяються зниженим рівнем тестостерону і підвищеним рівнем естрадіолу. Анаболічні стероїди, які застосовуються, щоб збільшити м'язову масу – також можуть стати причиною розвитку гінекомастії. Необхідно дослідження передміхурової залози, яєчок і гормонального спектра. Основну диференціальну діагностику зводять до того, щоб виключити рак грудних залоз, що у чоловіків вважається досить рідкісним явищем.

Хірургічне лікування - видалення гінекомастії

Операция гинекомастия в Киеве может быть проведена в лучшей клинике пластической хирургииОперація гінекомастія в Києві здійснюється з метою видалення тканини грудної залози у пацієнта і відновлення необхідного контуру. Такі фактори, як обсяг грудних залоз, необхідність підтяжки шкіри і кількість підшкірно-жирової клітковини – впливають на те, який метод операції буде обраний хірургом. Можливі наступні варіанти:

- заліза видаляється за допомогою параареолярного розрізу, ареола зберігається;

- заліза видаляється за допомогою параареолярного розрізу, додатково проводиться ліпосакція;

- заліза видаляється з горизонтальною або циркумареолярною резекцією тканин і ліпосакцією;

- проводять ендоскопічну мастектомію.При такій операції може бути використана загальна або місцева анестезія. Сьогодні використовують такі методи:

1. Місцеву анестезію із застосуванням 0,5-1% розчину лідокаїну з введенням в грудну залозу, і підшкірно-жирову клітковину, яка її оточує. Даний вид анестезії застосовують пацієнтам, які бажають провести процедуру без госпіталізації.

2. Короткочасну селекцію і місцеву анестезію. Пацієнт спить під час операції, але при цьому йому додатково проводять місцеву анестезію 0,5-1% розчином лідокаїну. По завершенні операції пацієнт проводить в палаті близько двох-трьох годин, після чого виписується. У цей день протипоказано водіння автомобіля і прийом алкоголю.

3. При ліпомастії (для ліпосакції і підтяжки сосково-ареолярного комплексу), а також видаленні гінекомастії великих обсягів – застосовують загальну анестезію. В даному випадку розглядають госпіталізацію на один-два дні.

Чоловікам, якими пройдена операція гінекомастія в Києві, варто носити стягуючу білизну протягом двох-трьох тижнів після операції. Ситуація схожа з операцією по збільшенню грудей. Дана міра сприяє адекватному скороченню шкіри і правильному формуванню контуру м'язів. Повернутися до звичного способу життя можна вже після закінчення декількох днів. Заняття спортом не рекомендуються протягом трьох-чотирьох тижнів.

Наші останні новини