plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Отопластика

Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург
Отопластика
Отопластика
Отопластика
Отопластика
Отопластика

Пластика вух і корекція їх форми

пластика вух в Києві

Отопластика - це досить велике відгалуження пластичної хірургії, яке включає в себе пластику вух, корекцію їх форми, а також реконструкцію вушної раковини при вродженій патології і після травми. Естетична отопластика дозволяє усунути капловухість, скорегувати форму мочки вуха і розміри вушної раковини. Показаннями до операції по пластиці вух є: наявність грубих деформацій, асиметрія, надмірна відстовбурченість вух, наслідки травми.

Професійна отопластика в Києві в нашій клініці пластичної хірургії дозволить вирішити естетичні проблеми з вухами і поліпшити вашу зовнішність. Пластика вух полягає у формуванні правильної позиції хряща і стабільної фіксації вушної раковини в даному положенні. Крім того, також видаляється надлишок шкіри, який залишається з задньої сторони вушної раковини. Розріз також робиться ззаду, завдяки цьому рубець після операції непомітний. У випадках, коли вушна раковина пошкоджена, пластичний хірург може поправити проблемну ділянку, якщо пошкодження виражене, то може бути виконано формування відсутніх тканин.

Для вдалого проведення операції і досягнення хорошого результату необхідно чітко розуміти бажання клієнта, наскільки він хоче змінити форму і притиснути до голови вуха. Ситуація аналогічна з ринопластикою, коли пацієнт хоче підкоригувати форму носа. Зазвичай, із сильно вираженою капловухістю працювати простіше, а ось для зменшенням відстані від голови до вуха всього на кілька міліметрів, у недосвідченого фахівця можуть виникнути деякі труднощі. Слід звертатися до пластичного хірурга, який має великий досвід, бездоганну техніку виконання отопластики і знає багато методики.

Підготовка до отопластики та її проведення

Вушний хрящ формується до 6-7-річного віку, тому саме з цього періоду можна проводити пластичні операції з приводу зміни або відновлення форми вушної раковини. Особливі випадки обумовлюються з пластичним хірургом.

Необхідно в першу чергу пройти повне медичне обстеження, як і при пластиці повік. Обстеження дозволить лікарю побачити найбільш точну картину стану здоров'я пацієнта. Дуже важливим етапом проведення підготовки до отопластики є комп'ютерне моделювання результату, при якому пацієнт зможе заздалегідь побачити майбутній результат пластики вух.

Операція являє собою порушення жорсткості вушного хряща з подальшим його хірургічним або лазерним ремоделюванням. Хрящова тканина за допомогою хірургічних швів переміщається в необхідне положення і закріплюється. При вираженій капловухості, якщо потрібно, надлишок шкіри і хряща січеться. Отопластика проводиться під місцевою або внутрішньовенною анестезією і триває не більше години. Покинути клініку пацієнт може вже через 2-3 години. Через 7 днів після операції знімаються шви.

Переваги пластики вух

результати отопластики доктор Слоссер

По-перше, більш широкі терміни для корекції форми вух. Відстовбурчені вуха без хірургічного втручання можна коригувати лише протягом перших місяців життя малюка. Отопластику можна робити від 7 років в будь-якому віці. По-друге, зникає необхідність постійно ховати вуха під шапкою або перукою. По-третє, після пластики можна дозволити собі будь-які зачіски, в тому числі ті, які відкривають вуха. По-четверте, зникає відчуття психологічного дискомфорту від перебування в суспільстві.

Щоб уникнути пошкодження швів після отопластики пацієнтам рекомендується носити пов'язку. Спочатку (перший тиждень) найкраще носити пов'язку цілодобово. Далі пов'язку можна надягати тільки вночі (під час сну).


Клініка проводить наступні види пластичних операцій: абдомінопластика живота після втрати ваги, вагітності або в інших випадках, підтяжка шкіри обличчя техніками SMAS, ендоскопічний ліфтинг, контурна пластика носа з непомітними наслідками та інші пластичні операції найсучаснішими методами.

Наші останні новини