plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Абдомінопластика

Абдомінопластика

Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург
Абдомінопластика
Абдомінопластика
Абдомінопластика
Абдомінопластика
Абдомінопластика

Принцип операції повної абдомінопластики

пластика живота підготовка до операції

Повна підтяжка живота включає в себе видалення надлишків шкіри, відкладень жиру, і розтяжок. До того ж, вертикальні черевні м'язи (прямий м'яз живота), які з часом розтягуються і слабшають, при операції зміцнюються і живіт стає більш пружним і плоским. Операція з підтяжки живота може виконуватися відокремлено, але часто поєднується з ліпосакцією, що дозволяє посилити естетичний ефект. Підтяжка живота не повинна розглядатися як лікування ожиріння, або ж як заміна дієті. Також абдомінопластика живота не може служити заміною фізичним вправам. Пластика живота проводиться на здорових і відносно підтягнутих пацієнтах. Вагітність і значні коливання ваги в майбутньому, після перенесеної підтяжки живота, а також наявність шрамів від попередніх операцій, можуть зменшити ефективність і тривалість дії лікування.

При повній підтяжці живота зазвичай здійснюються два надрізи. Пластичний хірург робить один надріз безпосередньо над лобкової областю від однієї стегнової кістки до іншої. Довжина надрізу і його форма залежать від обсягу операції і від статури. Хірург має зробити надріз таким чином, щоб він був прихований купальником або нижньою білизною. Незважаючи на те, що накладається косметичний шов, важливо розуміти, що в результаті абдомінопластики живота у вас залишиться шов, який з часом стає все більш і більш непомітним. Другий надріз зазвичай робиться навколо пупка.

Хірургічний доступ і зміцнення м'язів

техніка проведення абдомінопластикив Києві

Шкіра і шар жирової тканини, що лежать над черевною стінкою, відокремлюються від стінки за допомогою лазерного інструменту, що зменшує крововтрату. Потім тканини піднімаються вгору у напрямку до грудної клітки і виділяються черевні м'язи.

Для зміцнення черевної стінки, пластичний хірург накладає шви на черевні м'язи, щільніше скріплюючи їх один з одним, і, таким чином, роблячи черевну стінку більш плоскою і пружною, а талію - більш стрункою. Таким чином, формується м'язовий корсет.

Видалення шкіри, формування пупка і закриття надрізу

косметичне ушивання ран при пластиці живота

Хірург повертає на місце відокремлений раніше шар шкіри і жирової тканини, і розташовує його на черевній стінці. Хоча операція "абдомінопластика живота" не зачіпає ваш пупок, і він як і раніше, прикріплений до черевної стінки, після повернення шкіри на місце, він опиниться під нею. Тому, хірург робить надріз в шарі шкіри і жирової тканини, створюючи, таким чином, новий отвір для вашого пупка. Шкіра і жирова тканина, які виступають за початкову лінію надрізу, відсікаються.

Рана зашивається високоякісними атравматичними нитками в 3 шари, що може застосовуватися і при реконструкції грудей. Спеціальна авторська техніка дозволяє знизити натяг в області швів, що допомагає формуванню, тонкого непомітного шва. Для запобігання накопичення рідини в процесі вашого одужання, в черевній області будуть розміщені дренажні трубки на термін від одного до двох днів. Надрізи закриваються, після чого накладаються пластирі і пов'язки.

Відновлення і результат абдомінопластики

результати абдомінопластики до і після в Києві

Після операції "абдомінопластика живота" вам потрібно буде носити компресійну білизну, типу корсета. Щільно прилегла білизна допомагає скоротити набряклість, перешкоджаючи накопиченню рідини, а також дає відчуття комфорту і підтримку в процесі вашого одужання. Залежно від інтенсивності операційного втручання, вам, можливо, доведеться носити компресійну білизну протягом декількох тижнів. Як і при будь-якій хірургічній операції, ви будете відчувати деяку біль, синці і набряклість, але через кілька тижнів вони зникнуть. Хоча стояти прямо буде для вас проблематично, важливо, щоб Ви здійснювали невеликі прогулянки незабаром після операції, для поліпшення кровообігу. Накладені шви з часом розсмоктуються. А ті шви, що залишаться, будуть видалені приблизно через один тиждень, хоча в деяких випадках до їх видалення може пройти до двох тижнів.

Більшість пацієнтів здатні повернутися до роботи через один - три тижні, як і при блефаропластиці. Тим не менш, може знадобитися від двох до чотирьох тижнів, перш ніж ваш організм відновиться достатньо для повного відновлення звичайних занять, включаючи підйом важких предметів і інтенсивні вправи. Хоча у вас залишиться постійний шов, з часом він стане непомітний. Важливо розуміти, що якщо ви завагітнієте або у вас будуть спостерігатися різкі коливання ваги, ефект абдомінопластики може зменшитися. Але слідуючи правильній дієті і практикуючи фізичні вправи, можна зберегти результати підтяжки живота на багато років.

Якщо вас цікавить вартість, абдомінопластика живота ціни буде мати різні. Тут можуть грати безліч факторів: клініка, пластичний хірург та інші. У будь-якому випадку вибирайте тільки професійних фахівців.

Як убезпечити себе

Оскільки будь-який ліцензований хірург може виконувати косметичні операції, важливо знайти лікаря спеціалізованого і сертифікованого в цій галузі. Вибір лікаря, що входить до спільноти пластичних хірургів - це перший крок до гарантії якісного лікування і результатів.

Якщо вас цікавить дійсно якісна абдомінопластика в Києві або будь-які інші пластичні операції, звертайтеся в нашу професійну клініку. Ми по-справжньому дбаємо про своїх клієнтів і робимо все можливе, щоб наші клієнти залишилися задоволені тим, що звернулися саме в нашу клініку. До того ж беручи до уваги скільки коштує абдомінопластика, інтимна пластика та інші процедури - ціни на них цілком доступні.

Відео зі зйомок проекту "Поверніть мені красу". Дивитися повністю на сайті проекту.

Наші останні новини