plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Абдомінопластика

Абдомінопластика

Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург
Баранская Ольга Баранская Ольга Пластический хирург
Абдомінопластика
Абдомінопластика
Абдомінопластика
Абдомінопластика
Абдомінопластика

Принцип операції повної абдомінопластики

пластика живота підготовка до операції

Повна підтяжка живота включає в себе видалення надлишків шкіри, відкладень жиру, і розтяжок. До того ж, вертикальні черевні м'язи (прямий м'яз живота), які з часом розтягуються і слабшають, при операції зміцнюються і живіт стає більш пружним і плоским. Операція з підтяжки живота може виконуватися відокремлено, але часто поєднується з ліпосакцією, що дозволяє посилити естетичний ефект. Підтяжка живота не повинна розглядатися як лікування ожиріння, або ж як заміна дієті. Також абдомінопластика живота не може служити заміною фізичним вправам. Пластика живота проводиться на здорових і відносно підтягнутих пацієнтах. Вагітність і значні коливання ваги в майбутньому, після перенесеної підтяжки живота, а також наявність шрамів від попередніх операцій, можуть зменшити ефективність і тривалість дії лікування.

При повній підтяжці живота зазвичай здійснюються два надрізи. Пластичний хірург робить один надріз безпосередньо над лобкової областю від однієї стегнової кістки до іншої. Довжина надрізу і його форма залежать від обсягу операції і від статури. Хірург має зробити надріз таким чином, щоб він був прихований купальником або нижньою білизною. Незважаючи на те, що накладається косметичний шов, важливо розуміти, що в результаті абдомінопластики живота у вас залишиться шов, який з часом стає все більш і більш непомітним. Другий надріз зазвичай робиться навколо пупка.

Хірургічний доступ і зміцнення м'язів

техніка проведення абдомінопластикив Києві

Шкіра і шар жирової тканини, що лежать над черевною стінкою, відокремлюються від стінки за допомогою лазерного інструменту, що зменшує крововтрату. Потім тканини піднімаються вгору у напрямку до грудної клітки і виділяються черевні м'язи.

Для зміцнення черевної стінки, пластичний хірург накладає шви на черевні м'язи, щільніше скріплюючи їх один з одним, і, таким чином, роблячи черевну стінку більш плоскою і пружною, а талію - більш стрункою. Таким чином, формується м'язовий корсет.

Видалення шкіри, формування пупка і закриття надрізу

косметичне ушивання ран при пластиці живота

Хірург повертає на місце відокремлений раніше шар шкіри і жирової тканини, і розташовує його на черевній стінці. Хоча операція "абдомінопластика живота" не зачіпає ваш пупок, і він як і раніше, прикріплений до черевної стінки, після повернення шкіри на місце, він опиниться під нею. Тому, хірург робить надріз в шарі шкіри і жирової тканини, створюючи, таким чином, новий отвір для вашого пупка. Шкіра і жирова тканина, які виступають за початкову лінію надрізу, відсікаються.

Рана зашивається високоякісними атравматичними нитками в 3 шари, що може застосовуватися і при реконструкції грудей. Спеціальна авторська техніка дозволяє знизити натяг в області швів, що допомагає формуванню, тонкого непомітного шва. Для запобігання накопичення рідини в процесі вашого одужання, в черевній області будуть розміщені дренажні трубки на термін від одного до двох днів. Надрізи закриваються, після чого накладаються пластирі і пов'язки.

Відновлення і результат абдомінопластики

результати абдомінопластики до і після в Києві

Після операції "абдомінопластика живота" вам потрібно буде носити компресійну білизну, типу корсета. Щільно прилегла білизна допомагає скоротити набряклість, перешкоджаючи накопиченню рідини, а також дає відчуття комфорту і підтримку в процесі вашого одужання. Залежно від інтенсивності операційного втручання, вам, можливо, доведеться носити компресійну білизну протягом декількох тижнів. Як і при будь-якій хірургічній операції, ви будете відчувати деяку біль, синці і набряклість, але через кілька тижнів вони зникнуть. Хоча стояти прямо буде для вас проблематично, важливо, щоб Ви здійснювали невеликі прогулянки незабаром після операції, для поліпшення кровообігу. Накладені шви з часом розсмоктуються. А ті шви, що залишаться, будуть видалені приблизно через один тиждень, хоча в деяких випадках до їх видалення може пройти до двох тижнів.

Більшість пацієнтів здатні повернутися до роботи через один - три тижні, як і при блефаропластиці. Тим не менш, може знадобитися від двох до чотирьох тижнів, перш ніж ваш організм відновиться достатньо для повного відновлення звичайних занять, включаючи підйом важких предметів і інтенсивні вправи. Хоча у вас залишиться постійний шов, з часом він стане непомітний. Важливо розуміти, що якщо ви завагітнієте або у вас будуть спостерігатися різкі коливання ваги, ефект абдомінопластики може зменшитися. Але слідуючи правильній дієті і практикуючи фізичні вправи, можна зберегти результати підтяжки живота на багато років.

Якщо вас цікавить вартість, абдомінопластика живота ціни буде мати різні. Тут можуть грати безліч факторів: клініка, пластичний хірург та інші. У будь-якому випадку вибирайте тільки професійних фахівців.

Як убезпечити себе

Оскільки будь-який ліцензований хірург може виконувати косметичні операції, важливо знайти лікаря спеціалізованого і сертифікованого в цій галузі. Вибір лікаря, що входить до спільноти пластичних хірургів - це перший крок до гарантії якісного лікування і результатів.

Якщо вас цікавить дійсно якісна абдомінопластика в Києві або будь-які інші пластичні операції, звертайтеся в нашу професійну клініку Оберіг б'юті. Ми по-справжньому дбаємо про своїх клієнтів і робимо все можливе, щоб наші клієнти залишилися задоволені тим, що звернулися саме в нашу клініку. До того ж беручи до уваги скільки коштує абдомінопластика, інтимна пластика та інші процедури - ціни на них цілком доступні.

Відео зі зйомок проекту "Поверніть мені красу". Дивитися повністю на сайті проекту.

Наші останні новини