plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Плазмоліфтінг

Плазмоліфтінг

Спеціалісти
Плазмоліфтінг
Плазмоліфтінг
Плазмоліфтінг
Плазмоліфтінг

Використання плазмоліфтінга для омолодження

Можно ли плазмолифтинг действительно назвать эликсиром молодости

Плазмоліфтінг (обличчя, волосся, шкіри голови та ін.), що проводиться в нашій клініці, здійснюється з використанням новітньої запатентованої швейцарської технології Regenlab. Все більше людей вибирає омолодження організму природним шляхом. Вже не перше століття люди мріють знайти еліксир молодості. Правда, такий унікальний засіб поки не винайдено. Однак вченим вдалося в цій області досягти певних успіхів. Всі проведені експерименти, наукові дослідження провідних європейських фахівців доводять, що "еліксир молодості " варто шукати тільки в нашому організмі.

Природне омолодження можна отримати тільки підтриманням здоров'я власного організму. Основний потенціал і можливість омолодження закладені в нашій крові. За допомогою елементів крові наша шкіра природним чином перетворюється і підтримується в тонусі протягом усього життя. Якщо вас цікавить плазмоліфтінг, Київ це те місто, де можливо здійснити дану пластичну операцію. У нас працюють професійні фахівці VIP класу, чий багаторічний досвід роботи дозволить провести операцію на найвищому рівні. Ми проявляємо індивідуальний підхід і реальну турботу про кожного нашого пацієнта, роблячи все можливе, щоб він залишився задоволений, що звернувся саме до нас за пластикою повік, грудей, носа, обличчя.

Давайте розглянемо, які ж елементи несе в собі кров, і чому вони так необхідні для регенерації шкіри людини. До складу крові входять тромбоцити, лейкоцити і еритроцити. Для вирішення поставленого питання вкрай важливу роль відіграють тромбоцити. Саме вони є сполучною ланкою тих елементів, які утворюють епітеліальні клітини. Тромбоцити є ключем взаємозв'язків таких речовин, як фібринові волокна, еластин, колаген. Від того, як ці складові будуть між собою взаємодіяти, і залежить наша шкіра. Багато сучасних кремів та інші препарати гарантують «природне омолодження» шкіри. Тільки створюються вони в наукових лабораторіях, не становлять шкоди, гарантують бажаний результат. Але, всі ці препарати не містять речовин, які виробляє сам організм, вони вміщають в себе тільки їх ідентичні компоненти.

Як плазмоліфтінг впливає на проблемні ділянки організму

Процедура естественного омоложения лица под названием плазмолифтинг

І лише після відкриття технології плазмоліфтінга заговорили про дійсно "природному омолодженні" шкіри людини. Дана косметична технологія грунтується на введенні в організм людини плазми крові, збагаченої тромбоцитами (PRP). Плазмоліфтінг став першим методом в косметології природного омолодження і відновлення шкіри. Для лікування різних рубців, пігментів, а також вираженого омолодження застосовують ін'єкції в проблемні ділянки людини. На основі скупчення власних тромбоцитів людини в невеликій кількості плазми і грунтується PRP. В 1 куб. мм плазми зосереджується близько 1000000 тромбоцитів. Така їх кількість в 2-3 рази перевищує природний рівень тромбоцитів в крові. Завдяки цьому, плазмоліфтінг регенерує шкіру природним шляхом.

Після розробки методики постало питання про винахід обладнання, яке буде витягувати тромбоцити з крові людини. В ході розробок в різних частинах світу було винайдено кілька таких машин. Вони повинні також зберігати тромбоцити дієздатними або "живими". У нашій клініці пластичної хірургії ви можете отримати будь-які відповіді на питання з пластичної хірургії. Яке питання вас цікавить? Пластичні операції та ціни, плазмоліфтінг волосся, обличчя, шкіри голови, вторинна і первинна ринопластика, збільшення губ або може бути що-небудь інше? Ми відповімо на будь-які Ваші запитання.

Наприклад, наша клініка використовує в своїй роботі запатентовану швейцарську методику вилучення тромбоцитів. Вона заснована на використанні спеціальних вакуумних пробірок, за допомогою яких обробляється кров пацієнта. Пробірки також вміщують в себе фільтр-роздільник. За допомогою технології центрифугування протягом 3-5 хвилин утворюється аутогель, який містить незруйнований фібрин і живі клітини людини. Аутогель являє собою PRP плазму, що несе в собі специфічні властивості.

Вчені довели нешкідливість тромбоцитів вже давно. Залишалося тільки розробити машину, яка буде здійснювати поділ крові людини. Плазмоліфтінг шкіри голови, волосся, обличчя не варто відносити до методик, які засновані на маніпуляції стовбурових клітин.

Принцип проведення процедури плазмоліфтінга

Плазмолифтинг эффективно противостоит старению кожи

Такі клініки, як наша, оснащені одним з кращих апаратів, що виробляють плазму пацієнта, насичену тромбоцитами. Завдяки цьому апарату, ми беремо кров людини, добуваємо потрібні нам тромбоцити, збагачуємо ними плазму і повертаємо пацієнту у вигляді ін'єкцій в проблемні ділянки.

Позначимо основні напрямки роботи плазмоліфтінга:

- Підтягування шкіри, а також її омолодження (руки, обличчя, шия)

- Робота з дефектами проблемних ділянок шкіри, поліпшення стану шкіри (пігментація, рубці)

- Усунення результатів фотостаріння

- Лікування випадіння волосся

Чисті тромбоцити після потрапляння в організм людини сприяють посиленій роботі «процесам краси». В результаті чого відбувається природне омолодження шкіри, поліпшується її структура, посилюється ріст волосся.

Якщо вас цікавить якісний плазмоліфтінг в Києві (Україна), звертайтеся в нашу професійну клініку пластичної хірургії. Ми проводимо пластичні операції на найвищому рівні і дійсно пишаємося своєю діяльністю. Також ви можете подивитися: збільшення розміру грудей на 2 і більше для досягнення найкращих форм, операції по пластиці вух для усунення капловухості. Одна операція і замість відстовбурчених вух Ви отримаєте красиві вуха і поліпшите вашу зовнішність і впевненість в собі.