plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Кругова підтяжка обличчя

Кругова підтяжка обличчя

Принцип проведення кругової підтяжки обличчя

Принцип проведення кругової підтяжки обличчя

Процедура кругової підтяжки обличчя нерідко виконується разом з підтяжкою шиї. В цьому випадку пластичний хірург виконує додатковий розріз в районі підборіддя, через який і проводиться фіксація шийних м'язів. В цілому завдяки цією методикою досягається ряд наступних ефектів:

- відновлюється чіткий овал обличчя;

- повертається знову гармонійний і правильний контур кута між нижньою щелепою і шиєю;

- розправляються і значно зменшуються зморшки, особливо в області щік і шийної зони.

Кругова підтяжка обличчя буде найбільш ефективною для пацієнтів досягших сорокарічного віку. Процедура допоможе позбутися від широкого спектра косметичних недоліків обличчя, а саме допоможе впоратися з:

- глибокими зморшками в районі носогубного трикутника;

- надлишком жирових тканин на шиї і обличчі;

- обвислими областями шкіри на вилицях, заломами щік;

- старезністю шкірних покривів і мімічними зморшками;

- відсутністю чіткого овалу обличчя.

Важливо пам'ятати, що хоча процедура кругової підтяжки обличчя є дуже ефективним методом омолодження, вона все ж досить серйозно травмує кровопостачання прооперованих ділянок шкіри обличчя. Тому підходити до вибору такого радикального засобу омолодження як рітідектомія слід виважено - повторна процедура допускається не раніше ніж через п'ять років.

У яких випадках проведення операції протипоказано

Що стосується протипоказань для проведення кругової підтяжки обличчя, то вони складаються в першу чергу зі стандартних заборон проведення будь операції умов зважаючи на особливості стану здоров'я пацієнта. Процедура проводиться під загальним наркозом, тому крім стандартної перевірки стану здоров'я пацієнта необхідно провести додаткове дослідження для фіксації відсутності алергічної реакції у нього на наркоз. Причиною відмови в проведенні операції є:

- схильність до появи келоїдних рубців на шкірі пацієнта;

- патології серцево-судинної системи;

- гіпертонічна хвороба;

- практично всі ендокринні захворювання - цукровий діабет, гіпотиреоз і аналогічні;

- будь-які онкологічні або інфекційні патології;

- коагулопатія;

- доброякісні або злоякісні новоутворення.

Особливості реабілітації після кругової підтяжки обличчя

Особливості реабілітації після кругової підтяжки обличчя

Найпоширенішим неприємним моментом після кругової підтяжки обличчя для багатьох пацієнтів стає набряк прооперованих зон. Причиною такого постоперационного ефекту є порушення лімфатичних судин і реакція на хірургічне пошкодження тканин. Тому протягом п'яти днів після операції пацієнтам на обличчя накладають компресійну пов'язку. Саме за цей термін з більшості випадків набряк спадає, і починається активна регенерація повалених в результаті процедури тканин.

Існує думка що в післяопераційний період рітідектоміі пацієнту доведеться випробовувати сильні болі в прооперованих зонах. Насправді інвазивність процедури помірно висока, і будь-які постопераційні больові відчуття легко знімаються стандартними знеболюючими препаратами. Також пацієнт може відчувати легке оніміння або поколювання в зоні операції, але через кілька днів м'язи обличчя "звикають" до своїх нових форм і відчуття дискомфорту пропадає.

Зняття швів проводиться, як правило, через кілька днів після операції. Процедура відновлення особи залежить від багатьох факторів, і тому вказати точні часові рамки реабілітаційного періоду можна виключно в індивідуальному порядку. Вони залежать від ступеня і серйозності хірургічного втручання, віку і стану здоров'я пацієнта і активності регенеративних процесів, протікають в шкірі. В середньому реабілітація після кругової підтяжки обличчя займає від тридцяти до шістдесяти днів.