plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Інтимна пластика

Інтимна пластика

Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург
Інтимна пластика
Інтимна пластика

В яких випадках може знадобитися інтимна пластика

Современные методы позволяют решать важные вопросы интимной пластики

В арсеналі пластичних хірургів, що працюють злагодженою командою разом із гінекологами та урологами, є сучасні методи, що дозволяють жінкам не тільки привести себе в норму після пологів, але і поліпшити зовнішній вигляд інтимної зони, поліпшити сексуальне життя.

Післяпологове розширення піхви

Це одна з основних проблем сучасних мам, яка веде до втрати чутливості. Вагінопластика (пластика піхви) - це підвищення ерогенної чутливості і пружності вагіни, а також поліпшення її зовнішнього вигляду. Скорочення обсягів і зменшення входу в піхву дарує більше сексуальне задоволення обом партнерам.

Лабіопластика при збільшених великих і малих статевих губах

Стан може бути як вродженим, так і після пологів. У разі вродженої патології найбільш часто зустрічається асиметрія, коли одна сторона більш виражена, ніж інша. Цей недолік легко коригується проведенням лабіопластики. Операція лабіопластики полягає в висіченні надлишків тканини і накладення швів. Правильно проведена лабіопластика (корекція або пластика статевих губ) допоможе усунути психологічні комплекси і посилить радість у сексуальному житті.

Ліпосакція лобка

Малотравматичний спосіб корекції зовнішнього вигляду інтимної зони. Операція ліпосакції займає мало часу, після неї швидкий період реабілітації. Зазвичай проводиться одночасно з іншими операціями на інтимній зоні.

Збільшення статевих губ

У деяких випадках цей метод корекції статевих губ більш доречний. Коли надлишків шкірної тканини не так багато, а тонус статевих губ залишає бажати кращого, то можливо провести збільшення статевих губ. Найбільш доречний для цієї мети метод - це ліпофілінг. Взята з іншої ділянки тіла, жирова тканина після спеціальної обробки вводиться ін'єкційно. Цей метод допоможе надати проблемній зоні більше обсягу і пружності тканин.

Надмірна пітливість (гіпергідроз).

Проблема, яка хвилює як жінок, так і чоловіків. Є кілька варіантів лікування: присічення симпатичного стовпа, кюретаж, ботулінотерапія та ін.

Наша клініка пластичної хірургії - це будь-яка інтимна пластика в Києві та Україні:

- пластика статевих губ (зменшення, збільшення, корекція);

- пластика піхви (вагінопластика);

- лабіопластика;

- пластична хірургія члена (пластика члена).

Деякі подробиці пластики інтимної зони

Интимная пластика позволит выглядеть красиво и привлекательно даже в самых сокровенных местах

Кожна людина прагне в очах оточуючих його людей, виглядати красиво і привабливо. Хоча вважається, що красивим має бути головним чином обличчя, але також важливо приділити увагу вдосконаленню тіла і його окремих частин, навіть тих, які не видно оточуючим. Так що затребувана не тільки підтяжка обличчя і шиї. Лікарське втручання при корекції інтимних зон (пластика статевих органів) за допомогою ін'єкцій, є відносно новим методом впливу. До нього відноситься: косметологія, хірургія, урологія, гінекологія, а також іноді сюди включають і психологію.

У бажанні жінки бути коханою і бажаною, іноді заважає такий недолік як не гарний вигляд її статевих органів. Відчуття непривабливості цих органів, у великої кількості жінок, народжують комплекси, які, в свою чергу, є першопричиною невдалого статевого життя. Якщо розглянути причини, за якими статеві органи не мають привабливого вигляду, то можна побачити, що це пов'язано з невдалими пологами, процесом старіння організму, а може бути це вроджена патологія.

Тривале статеве життя, з її пологами і абортами, безумовно, позначається на статевих органах – піхва розтягується, шкіра обвисає, складки розпрямляються, а значить, знижується тонус м'язів. При пологах буває навіть зміна статевих губ - вони стають несиметричними, різного розміру. Щоб уникнути цих недоліків і проблем, слід додати обсяг тканин шкіри в області статевих органів.

Відносно недавно, всі ці проблеми вирішувалися тільки хірургічним шляхом. Це лякало жінок, які не могли зважитися на такі заходи, навіть знаючи, що все зміниться тільки на краще. На сьогоднішній день, більшість проблем інтимного характеру, можна вирішити більш сучасними способами, що виключають хірургічне втручання.

Застосування гіалуронової кислоти в інтимній пластиці

Для воссоздания нужных форм интимных зон используют такое направление пластической хирургии, как интимная пластика

Для відтворення потрібної форми інтимної зони, використовують гіалуронову кислоту. Вона здатна перешкодити зневодненню тканин, і каталізувати обмінні процеси. Після застосування ін'єкцій-ефект зберігається 1 рік, протягом якого, з місця введення ін'єкції, кислота вимивається, без будь-яких незручностей і побічних ефектів. Після чого, якщо є необхідність і бажання, проводяться повторні ін'єкції.

Препарат виготовлений з природних компонентів, а тому абсолютно нешкідливий. Речовина, що входить в препарат, виробляється тканинами людини, не надаючи алергії, згубного впливу на інші органи, не перешкоджаючи лактації і дітородінню.

Коли ін'єкція препарату вводиться в район клітора - відбувається збільшення точки G. Це впливає на збільшення чутливості, збудження під час стимуляції, еластичності шкіри. Крім того, значно підвищується вироблення природної лубрикації, відновлення функцій залоз інтимної зони. Препарат, також може бути застосований для: корекції статевих губ (при асиметричності), збільшення розміру клітора, додання обсягу точки G, при її поганій доступності.

За допомогою гіалуронової кислоти, пластика інтимної області здатна помітно поліпшити стан змін вікового характеру в зоні геніталій. Більшість жінок після таких процедур, помічають підвищення сексуальної чутливості, а відповідно вони відчувають себе молодше і бажаніше. Зрозуміло, чому інтимна близькість стає приємніше і має більш високий рівень – ін'єкція звужує вхід в піхву, а значить, всі відчуття посилюються.

Крім іншого, гіалуронова кислота використовується для збільшення губ. Також вона може бути введена в соски, для збільшення їх обсягу, додання більш естетичного зовнішнього вигляду, підвищення їх чутливості до дотиків. Перед такою процедурою, робиться місцевий наркоз. Після процедури пацієнтка не потребує госпіталізації. Як і велика кількість лікарських засобів і препаратів, гіалуронова кислота має деякі протипоказання в застосуванні. До них відносять: злоякісні та доброякісні пухлини, хронічні захворювання статевих органів, крауроз вульви, лейкоплакія, недавно перенесені пологи і період лактації.

Отже, застосування ін'єкцій гіалуронової кислоти, дає такі позитивні ефекти, як:

- Підвищення лібідо

- Підвищення ймовірності досягнення вагінального оргазму

- Помітне збільшення чутливості при статевому акті

- Збільшення зовнішньої привабливості статевих губ

- Поліпшення стану психологічного характеру

- Багаторазове підвищення власної самооцінки

- Позбавлення від різного роду, комплексів

Ви можете звернутися в нашу клініку з будь-яких питань: пластика піхви, корекція статевих губ (зменшення, збільшення), пластика члена і будь-яких інших, і отримати вичерпні відповіді. Багато хто помилково вважає, що розглянута вище процедура, застосовується виключно для жінок. Варто сказати, що гіалуронова кислота може врятувати від деяких інтимних недуг і чоловіків. Якщо потрібно надати статевому члену привабливий вигляд, трохи збільшити в довжину і ширину – в головку члена вводять гель, основою якого, є гіалуронова кислота. Як відомо, чутливість статевого члена знижується за допомогою психологічних або фізіологічних проблем, а також з віком. Дана ін'єкція для чоловіків, здатна зробити головку члена більш чутливою, збільшити час ерекції, а також, позитивно вплинути на проблему передчасної еякуляції.

Привабливість статевого органу, здатна вплинути на впевненість чоловіка, а це важливо в лікуванні імпотенції, яка в свою чергу, часто з'являється через розлади, виключно психологічного характеру. Повторна операція може проводитися через рік, якщо є бажання і необхідність. Варто знати, що після проведення ін'єкцій, реабілітація чоловіків довше, ніж жінок – близько 10 днів.

У нашій клініці пластичної хірургії ви можете зробити такі види операцій: інтимна пластика (статевих органів), Лабіопластика, вагінопластика, корекція і пластика статевих губ (малих і великих), піхви, члена. Наша клініка знаходиться в Києві (Україна). Клініка пластичної хірургії надає наступні види послуг: ринопластика в Києві з натуральним результатом, редукційна маммопластика, інноваційна Нижня блефаропластика і верхня, а також інші пластичні операції із застосуванням найсучаснішого обладнання.