plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Ендоскопічна підтяжка обличчя

Ендоскопічна підтяжка обличчя

  • Головна
  • Ендоскопічна підтяжка обличчя
Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург

Показання і протипоказання ендоскопічного ліфтингу

Показання та протипоказання ендоскопічного ліфтингу Існує ряд свідчень до ендоскопічної підтяжки обличчя. Дана операція проводиться:

- при опусканні чола і брів;

- при горизонтальних і вертикальних зморшках в області чола і між брів;

- при радіальних зморшках в зоні навколо кутів очей, так званих «гусячих лапках»;

- при стомленому виразі обличчя;

- при глибоких носогубних складках;

- при опусканні зовнішніх куточків очей;

- при нависання шкірного покриву верхніх повік, яке викликане птозом;

- при початкових проявах опускання шкірного покриву шиї і щік.

Протипоказаний ендоскопічний ліфтинг пацієнтам з високим кров'яним тиском, захворюваннями щитовидної залози, з порушенням згортання крові, з тяжкими захворюваннями внутрішніх органів, інфекційними та онкологічними захворюваннями, з діабетом і серцево-судинними захворюваннями.

Три види ендоскопічного ліфтингу обличчя

Існує кілька видів ендоскопічної підтяжки обличчя, кожен з яких визначається зоною хірургічного втручання:

1. Найбільш популярний вид ендоскопічної підтяжки обличчя - це операція на верхній третині обличчя. Вона застосовується для ліфтингу чола і брів. Ендоскопія в цій області обличчя дає найбільший ефект - вирішуються косметичні проблеми, з якими не може впоратися блефаропластика.

Ендоскопічна підтяжка чола показана пацієнтам з глибокими заломами на лобі, з низько опущеними бровами і нависанням верхніх повік. Операція прибирає похмурий вираз обличчя, яке може бути викликане не процесами старіння, а особливостями будови м'язів людини. Обличчя при цьому розгладжується і стає більш відкритим.

2. Ендоскопічне усунення дефектів обличчя в середній зоні показано пацієнтам, у яких носогубні складки і куточки рота глибоко контуріровани. Наявність так званих «вдовині складок» і «зморшок маріонетки» надають рисами обличчя депресивного і похмурого вигляду.

Ендоскопічний ліфтинг в середній зоні піднімає куточки рота, прибирає носогубні складки і в разі необхідності надає обсяг скул.

3. Ендоскопічну підтяжку шиї використовують, коли проводять повну кругову підтяжку обличчя. Вона допомагає надати шиї пружності і омолодити форму підборіддя.

Особливості проведення пластичної операції

Ендоскопічний ліфтинг проводять виключно в стаціонарних умовах. Час, який пацієнт зобов'язаний провести в стаціонарі, займає від одного до трьох днів.

Для операції пацієнтові вводиться загальна або комбінована внутрішньовенна анестезія. Тривалість хірургічного втручання - 1-4 години, в Залежно від обраного виду ендоскопії.

Розрізи на шкірі досягають 1-2 сантиметрів. Знаходяться вони у верхній частині голови. Підтяжка середньої зони вимагає також додатково внутрішньоротових розрізів.

При ендоскопічному ліфтинг відбувається підтяжка шкірного покриву і м'язової структури. Можливе повне або часткове видалення мімічних м'язів, які відповідають за формування зморшок.

Побічні ефекти після такої операції можуть проявлятися в незначною хворобливості, невеликих або помірних набряках, синцях і тимчасовому онімінню області хірургічного втручання.