plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Збільшення підборіддя

Збільшення підборіддя

Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург
Збільшення підборіддя
Збільшення підборіддя
Збільшення підборіддя
Збільшення підборіддя
Збільшення підборіддя

У чому полягає процедура збільшення підборіддя

Чтобы улучшить форму лица может понадобиться пластическая операция по увеличению подбородка

Люди, які прагнуть поліпшити форму свого обличчя, практично завжди просять зробити їм корекцію носа (ринопластику) або скул, але дані операції не дають належного ефекту, якщо при цьому не застосувати також і геныопластику. У порівнянні з іншими видами пластики, збільшення підборіддя буває затребуваним досить рідко і спрямоване на поліпшення контурів обличчя.

Геніопластика - пластична операція, коригуюча форму підборіддя, шляхом імплантації, видаленням або зміщенням занадто виступаючої ділянки лицьової кістки. Такі операції, як і ринопластику роблять через бажання просто змінити свою зовнішність. Бувають випадки, коли необхідно усунути дефекти кісток нижньої частини обличчя, пов'язані з вродженими порушеннями розвитку або отриманих в результаті травм.

Збільшення підборіддя - як проводиться операція

Для коррекции подбородка используют специальные импланты

При корекції скошеного підборіддя застосовуються штучні імплантати або перемички, зроблені з хрящової тканини. Вони використовуються для додавання обсягу тієї частини підборіддя, яка потребує збільшення. В арсеналі пластичного хірурга великий вибір імплантантів різної величини і форми. Альтернативним способом збільшення підборіддя служить метод ліпофілінга. В цьому випадку, жирова тканина, взята з інших ділянок тіла, після спеціальної обробки вводиться методом ін'єкції в ту зону підборіддя, яку слід збільшити.


Імплантація в більшості випадків відбувається через ротову порожнину, так що рубців після операції видно не буде. Подібні операції по збільшенню підборіддя проводять під загальним наркозом. Час процедури варіюється від сорока хвилин до двох годин. У випадку з надто подовженим підборіддям використовується техніка видалення надлишку кістки нижньої щелепи, завдяки чому досягається потрібна форма підборіддя. Розрізи для проведення операції також роблять всередині порожнини рота, так що про шрами турбуватися не доводиться.

Післяопераційний період і результат збільшення підборіддя

Чтобы увидеть полный результат после такой процедуры, как пластика подбородка - может понадобиться от трех до шести месяцев

У перший день після операції хворому краще залишатися в клініці, так як лікарям необхідно спостерігати пацієнта постійно. Приблизно протягом тижня, має проводитися регулярне амбулаторне обстеження, так як весь цей час буде триматися первинний набряк. Повний ефект від операції можна спостерігати через три-шість місяців після її проведення, тривалість даного періоду залежить від особливостей організму кожного пацієнта.

Фахівці в області пластичної хірургії настійно рекомендують робити вищерозглянуту операцію в поєднанні з корекцією носа і скул, тому що це дає набагато кращий і повний естетичний ефект. Форма обличчя при таких операціях виходить більш симетричною. Хоча така процедура більш витратна, але ж краще лягати на хірургічний стіл тільки один раз.

Сучасна клініка пластичної хірургії в Києві надає наступні види послуг: верхня блефаропластика і нижня, редукційна маммопластика інноваційними методами, збільшення губ та інші пластичні операції із застосуванням найсучаснішого обладнання.