plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Підтяжка грудей

Підтяжка грудей

Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург
Підтяжка грудей
Підтяжка грудей
Підтяжка грудей
Підтяжка грудей
Підтяжка грудей

У яких випадках необхідна підтяжка грудей

коли необхідна підтяжка грудей

Груди підкреслють жіночність, і хоча вони за формою та розмірами бувають різними, груди є проявом індивідуальності жінки. Тому, через негативні вікові зміни жінка може відчувати, що її жіночність і молодість проходять. Як і на інші частини тіла, на груди впливають такі фактори, як генетика, процес старіння, вагітність і годування грудьми, зміни ваги і гормональні зміни. Пружні і красиві колись груди часто стають обвислми, в'янучими та важкими. Підтяжка грудей, або мастопексія, може допомогти у відновленні гарної форми і пружності грудей, що також поліпшить загальне сприйняття тіла.

Хоча існує багато факторів, які сприяють втраті тонусу та пружності грудей, процес старіння і дія сили гравітації грають тут основну роль. Як у випадку з підтяжкою обличчя і шиї, шкіра навколо грудей втрачає свою еластичність і слабшає в результаті поступового погіршення системи підтримки шкіри. До того ж, підтримуючі зв'язки, за допомогою яких груди кріпляться до грудної стінки, через дії гравітації слабшають і розтягуються. Під час вагітності та годування груди збільшуються, і шкіра грудей розтягується. А коли після вагітності груди знову зменшується, шкіра залишається розтягнутою і втрачає пружність. І нарешті, зміни у вазі, і навіть гормональні зміни можуть стати причиною погіршення вигляду ваших грудей. У сукупності ці фактори можуть привести до провисання і втрати пружності грудей, або в деяких випадках, до опущення.

Які методи підтяжки грудей можуть застосовуватися

хірургічні методи підтяжки грудей

Під час операції з підтяжки грудей, зайва шкіра забирається, а та, що залишилася - натягується. В результаті це покращує форму грудей і підтягує їх вгору. Ваш пластичний хірург повинен оцінити рівень птозу, або провисання ваших грудей, щоб визначити який вид операції вам найбільш підходить. В цілому, розрізняються три ступені птозу - малий, середній і важкий, які визначаються положенням ареоли по відношенню до подгрудної складки і грудини. Зокрема, малий птоз характеризується знаходженням ареоли на рівні підгрудної складки. Якщо ареола знаходиться від одного до двох сантиметрів нижче підгрудної складки – це середній птоз грудей, а якщо ареола знаходиться від двох до трьох сантиметрів нижче підгрудної складки і тягнеться до низу, то це говорить про випадок важкого птозу. Як і при збільшенні грудей, у підтяжці грудей є кілька різних методів. Для лікування птозу застосовуються методи, відомі як періареолярний, циркумареолярний, вертикальний і Т-подібний (класичний).

Періареолярний метод підтяжки грудей

При періареолярному або серповидному методі підтяжки грудей у верхній частині ареоли проводиться серповидний надріз. Ця техніка мінімально інвазивна і її результатом є мала ступінь підтяжки. Тому, вона підходить пацієнтам з маленькими грудьми або малим грудним птозом.

Циркумареолярний метод підтяжки грудей

Циркумареолярний або круговий метод передбачає круговий надріз навколо ареоли. Дана техніка мінімально інвазивна, і її результатом є незначна ступінь підтяжки. Тому, вона підходить пацієнтам також з маленькими грудьми або з невираженим грудним птозом. Ця методика підтяжки грудей найбільш підходить при витягнутій по осі формі грудей.

Вертикальний метод підтяжки грудей

У вертикальному методі підтяжки грудей використовується надріз, що йде від верхньої частини ареоли до середньої лінії грудей. Хоча така операція технічно більш складна і займає у хірурга набагато більше часу, ніж попередні, проте вона дає найбільш виражений результат підтяжки. Тому, цей вид операції підходить для пацієнтів з великими грудьми і птозом від середнього до важкого. У нашій клініці це найбільш частий варіант підтяжки грудей. Ми пишаємося багаторічним досвідом підтяжки грудей саме цією технікою, що поєднує відмінний результат із малою довжиною швів.

Т-подібний метод підтяжки грудей

При Т-подібному методі підтяжки грудей використовується якореподібний надріз, який проходить навколо верхньої частини ареоли і в сторони в нижній частині грудей. Хоча дана техніка найбільш технічно складна, з її допомогою досягається найбільша ступінь підтяжки. Тому, вона добре підходить для пацієнтів з великими грудьми і вираженим птозом грудей. У нашій клініці цей метод практично не застосовується через довжини швів і можливості досягнення естетичного результату за допомогою вертикальної техніки підтяжки грудей.

Як проводиться операція підтяжки грудей

принципи проведення операції мастопексії

Операція з підтяжки грудей може тривати від однієї до двох з половиною годин, в залежності від її складності і від того, чи буде одночасно виконуватися будь-яка додаткова процедура, наприклад, ліпофілінг. До початку операції пластичний хірург проводить ретельну розмітку ліній розрізів і маркує її. В ході підтяжки грудей застосовується загальний наркоз, при якому ви будете спати протягом операції. Потім оброблювана область дезінфікується і застосовується місцева анестезія. Додатково маркуються ті лінії по яких буде проходити розріз.

Вертикальна техніка підтяжки грудей

За допомогою скальпеля, лікар обережно робить надріз по заздалегідь позначених лініях. Надріз проходить за верхній периметр ареоли. Ця область позначає новий верхній периметр ареоли. Область нижче ареоли буде з'єднана і натягнута, підтягуючи груди вгору.

Висікання шкіри

За допомогою різних хірургічних інструментів лікар піднімає шкіру і відокремлює її від тканин, що лежать нижче. Ареола і сосок не беруть участь в операції, видаляється лише шкіра навколо них. Щоб груди не втратили свою рухливість, лікар може відокремлювати або видаляти тканини по периметру лінії надрізу за допомогою лазера.

Зміна розташування ареоли

Після видалення надлишків шкіри, лікар з'єднує верхній периметр ареоли з крайнім периметром надрізу. В результаті ареола і тканини грудей підтягуються вгору.

Закриття надрізу

Хірург закриває надріз швами уздовж вертикальної середньої лінії і підгрудної складки, а також по периметру ареоли. Деякі лікарі можуть також накласти зовнішні шви уздовж ліній надрізу. Перш ніж повністю зашити надріз, пластичний хірург може помістити хірургічний дренаж всередину грудей, проте, деякі лікарі вважають за краще його не використовувати. В кінці, місця надрізів будуть захищені стерильним пластиром, як і при зменшенні грудей, поки вони не загояться.

Відновлення після підтяжки грудей і результат

результати проведення операції підтяжки грудей в КиєвіПісля операції ваш лікар може порекомендувати Вам носіння компресійної білизни. Вона допоможе вам зменшити набряклість, запобігши накопиченню рідини, а також дасть відчуття комфорту і забезпечить підтримку тканин під час одужання. Ймовірно, вам доведеться носити таку білизну протягом декількох тижнів. Якщо був використаний хірургічний дренаж, то його, швидше за все, видалять під час перев'язки протягом декількох днів, в той час як до зняття швів, що не розчиняються, можуть пройти від однієї до двох тижнів. Можливо, ви будете відчувати невеликі болі, з'являться синці і набряки, а також відчуття оніміння в області ареоли - все це пройде через кілька тижнів. Ви відчуєте себе досить добре, щоб повернутися до роботи приблизно через тиждень, але при цьому важливо уникати навантажень, наприклад, фізичних вправ, протягом трьох або чотирьох тижнів після операції з підтяжки грудей, щоб дати організму достатньо часу для одужання.

Різниця у формі і положенні ваших грудей стане помітна відразу ж після операції. Подальші зміни будуть проявлятися в міру того, як спадає набряк і груди «звикають» до нового положення. До того як остаточні результати вашої операції стануть помітними, може пройти до півроку. Хоча після підтяжки грудей і залишаться шви, вони поступово стануть тонкими і непомітними, а з часом перетворяться в тонкі бліді лінії. Важливо розуміти, що якщо в майбутньому після проведення цієї операції ви завагітнієте, то це, як і подальше годування грудьми, може пошкодити досягнуті результати, і привести до провисання і зміни форми ваших грудей. Підтяжка грудей не зможе зупинити процес старіння грудей, але допоможе вам домогтися її кращої пружної форми на багато років.


Клініка пластичної хірургії: повторна пластика носа з натуральним результатом, абдомінопластика пластика живота після вагітності або схуднення, підтяжка обличчя ліфтинг з використанням SMAS технік та інші пластичні операції

Відео зі зйомок проекту "Поверніть мені красу". Дивитися повністю на сайті проекту.