plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Блефаропластика нижніх повік

Блефаропластика нижніх повік

  • Головна
  • Блефаропластика нижніх повік
Спеціалісти
Слоссер Дмитро Слоссер Дмитро Пластичний хірург

Показання і протипоказання до проведення процедури

Показання та протипоказання до проведення процедури

Блефаропластика має деякі свідчення і протипоказання. Тому пацієнт повинен знати про них заздалегідь, проконсультувавшись з лікарем з усіх питань.

Показання до проведення даної процедури:

- наявність глибоких зморшок;

- втрата еластичності шкіри;

- грижі і мішки під очима, які є причиною відвисання вік;

- звисає шкіра на нижніх століттях;

- прагнення пацієнта виправити якісь недоліки, скорегувати розріз очей.

Маючи той чи інший випадок, пацієнт може зробити бажану операцію і поліпшити стан вік. Однак при цьому, якщо він має будь-яку з протипоказань до блефаропластиці, то доступ до її проведення він не отримає. До таких протипоказань відносяться:

- гіпертонія;

- погана згортання крові;

- онкозахворювання;

- порушення ендокринної системи;

- цукровий діабет;

- загострення запальних процесів;

- високу очний тиск;

- системні захворювання внутрішніх органів, крові;

- сухість очей.

Основною перевагою корекції нижніх повік є можливість змінити зовнішній вигляд очей без особливих зусиль. процедура блефаропластики здатна освіжити погляд, прибравши при цьому зморшки і можливі недоліки. Крім того, їй під силу вирішити деякі проблеми із зором, якщо корінь їх лежить в відвисання вік. Після операції рубці поступово сходять нанівець, не залишаючи при цьому ніяких слідів.

Які недоліки можна виправити, і які можуть бути ускладнення - потрібно заздалегідь обговорити це зі своїм лікарем. Але в основному, спостерігаються такі:

- поява сухості очей;

- свербіж в очах;

- видимі результати з'являються через деякий час;

- виникнення набряклості і припухлості, які зазвичай сходять через два-три дні;

- можливі головний біль;

- виникнення гематом після оперативного втручання;

- асиметрія очей;

- розходження швів.

Способи проведення нижньої блефаропластики

Способи проведення нижньої блефаропластики Існує три способи проведення блефаропластики, кожен з яких має свої переваги і недоліки. Перший спосіб - лазерна корекція нижніх повік. З'явився не так давно, але вже встиг отримати високі позначки серед пацієнтів. Його головна перевага полягає в проведенні оперативного втручання без допомоги скальпеля. Інструментом хірурга є прозорий промінь, який дозволяє спостерігати йому за областю, над якою проводяться маніпуляції, знижуючи при цьому ризик нанесення травм рогівці і очного яблука, оскільки промінь буквально ювелірно робить розріз шкіри по шару.

Другий спосіб - ін'єкційна блефаропластика. Застосовується з використанням препаратів спеціального призначення і дозволяє зробити корекцію нижніх повік без хірургічних втручань.

Третій спосіб - безопераційна блефаропластика. З його допомогою можна позбутися від таких недоліків, як мішки під очима, дрібні зморшки. Однак людям, які страждають алергічними реакціями на тварини і рослинні компоненти, слід поставитися більш серйозно до даного способу, оскільки саме вони часто містяться в препаратах, які використовуються для ін'єкцій.

Щоб отримати доступ до проведення даного оперативного втручання перш пацієнту потрібно здати всі призначені лікарем аналізи і пройти медичне обстеження, в ході якого стане відомо про гостроту зору і функції органів зору. Крім того, пацієнт повинен припинити приймати аспірин і аналогічні ліки за 21 день до проведення блефаропластики, а також відмовитися від вживання алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Корекція нижніх повік входить в число нескладних операцій і проводиться в кілька етапів:

1. Спочатку лікар робить пацієнту місцеву анестезію. Втім, це може бути і загальний наркоз, якщо виникне таке бажання у клієнта клініки.

2. Робиться розріз під лінією росту вій. хірург видаляє грижу або здійснює якесь інше дію за домовленістю.

3. Накладаються шви і закриваються пов'язками.

Всі проведені маніпуляції займають не більше години, після чого пацієнт може йти додому.

Як проходить період реабілітації

Як проходить період реабілітації

У перші сім днів після проведення оперативного втручання лікар знімає шви, які через деякий час будуть зовсім не помітні. Чи не залишиться і сліду від гематом, що виникли після корекції нижніх повік, які поступово стануть приймати бажаний вид. У перші дні пацієнтові призначать використання спеціальних крапель для очей, а також антисептичні засоби. Крім того, лікарі радять використовувати і косметичні засоби для тривалого збереження отриманого результату.

У реабілітаційний період пацієнт повинен беззаперечно виконувати рекомендації лікаря, які полягають в наступному:

- спати тільки на спині перші кілька днів, щоб уникнути зайвого тиску очей;

- оберігати свої очі від прямого попадання сонячних променів і від різного роду подразників;

- використовувати лікарські та косметичні засоби, призначені лікарем.

Реабілітація найкраще переноситься пацієнтом після транскон'юктівальной корекції, оскільки її проведення обходиться без зовнішніх швів, що не вимагає від пацієнта певних дій після процедури. Пластика, здійснювана шляхом введення ін'єкцій, зазвичай займає кілька годин, тому не передбачає реабілітаційного періоду.

Кожне медичний заклад, який надає послуги блефаропластики, піклується про те, щоб його клієнти були задоволені і радили клініку іншим. А для цього вона надає навколишнім успішні операції, зазвичай в якості фотографій до і після процедури.

Незалежно від того, який спосіб корекції нижніх повік вибере пацієнт, дана процедура зможе прибрати всі недоліки, зробивши погляд привабливим, а повіки підтягнутими. З її допомогою можна вирішити такі проблеми, як мішки під очима, грижі, зморшки.

Можливі ускладнення після нижньої блефаропластики

Процедура нижньої блефаропластики не виключає можливі ускладнення, з якими може зіткнутися пацієнт. Залежно від того, в який період вони виникли, їх поділяють на ранні та пізні.

До ранніх відносять ускладнення, що виникли відразу після маніпуляцій хірурга або після закінчення 2-3 днів, а саме:

- набряклість;

- кровотечі;

- виворіт нижніх повік.

Самостійно вони проходять протягом одного тижня. В Інакше необхідно терміново звернутися до лікаря.

Пізніми є ускладнення, які виникли після періоду реабілітації, а саме:

- сльозоточивість, яка спостерігається після спаду набряків;

- розходження швів, що вимагає чергового зашивання відкрилися розрізів;

- кіста, яка виникла на самій лінії шва;

- ефект «гарячих очей», який може виникнути після виконання подальшого хірургічного втручання, не чекаючи завершення реабілітаційного періоду;

- неповне закриття століття;

- головні болі;

- гематоми.