plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Верхня блефаропластика

Верхня блефаропластика

Спеціалісти

При знайомстві, випадковій зустрічі, в розмові ми завжди дивимося в очі співрозмовнику. Наші очі мають велике значення з естетичної точки зору, тому що є центром уваги оточуючих.

Краса наших очей з віком може дещо зблякнути, оскільки саме на повіках вікові зміни проявляються дуже рано. Звичайно, на допомогу можуть прийти спеціальні вправи для підтяжки повік. Але і вони з часом перестають приносити бажаний результат.

Відмінний спосіб повернути очам і обличчю в цілому колишню молодість і привабливість допоможе проста процедура - блефаропластика.

Що необхідно знати про верхню блефаропластику

Блефаропластика повік - це пластична операція, яка дозволяє значно поліпшити стан повік в області навколо очей за рахунок видалення (або розподілу) надлишків шкіри і жирової тканини і підтяжки кругових м'язів. В ході цієї процедури можна позбутися від мішків під очима, змінити форму, розріз і навіть розмір очей.

Дана процедура не має чітких вікових рамок, тобто пластику повік можна робити як в зрілому, так і в досить молодому віці. Найчастіше за допомогою звертаються жінки 35+.

Незважаючи на те що блефаропластика - це все-таки операція, процес загоєння і відновлення триває недовго: цьому сприяє тонка шкіра повік. Шрамів після даної процедури не залишається зовсім або вони практично не помітні.

Незважаючи на те, що блефаропластику можна провести і за бажанням пацієнта, така процедура має ряд медичних показань:

 • Надлишок шкіри повік або зморшки.
 • Опущення верхніх повік.
 • В'ялість м'язів.
 • Носослізні борозни сильно виражені.

Особливості верхньої блефаропластики

Робота пластичного хірурга схожа на роботу ювеліра. На початковому етапі лікар складає докладний план операції. Приступаючи до роботи над відновленням шкіри верхньої повіки, фахівець робить попередню розмітку для визначення кількості шкіри і жирової тканини, які необхідно видалити. Далі робиться надріз по лінії природної шкірної складки (по війкового краю) і видаляється зайва шкіра, при необхідності можуть бути видалені також м'язи і зайвий жир, а також сформовано верхню повіку. По завершенню процедури накладаються косметичні шви.

Бувають випадки, коли у пацієнтів немає надлишків шкіри повік. Тоді застосовується транскон'юктивна блефаропластика очей - доктор робить розріз з внутрішньої сторони повік, після чого ніяких слідів хірургічного втручання не залишається.

Вся процедура триває від півтори до трьох годин і проводиться, в більшості випадків, під загальним наркозом, хоча іноді допустимо застосування і місцевої анестезії.

Незважаючи на те, що дана операція проводиться легко і швидко, а також не вимагає посиленої підготовки, існує ряд протипоказань для проведення блефаропалстики:

 • Підвищений внутрішньоочний тиск.
 • Цукровий діабет.
 • Пухлини і онкологія.
 • Різні патології щитовидної залози.
 • Захворювання серцево-судинної системи.
 • Погана згортання крові.

Відновлення після операції

Відновлювальний процес проходить досить легко і не займає багато часу. Однак це в значній мірі залежить від того, наскільки точно і чітко ви будете дотримуватися всіх приписів лікаря.
Особливо важливі перші тижні після операції. Звичайно, певних незручностей, які супроводжують будь-яке хірургічне втручання, не уникнути. Не варто засмучуватися через набряклості та синці. Доктор призначить вам спеціальні гелі і холодні компреси, які допоможуть швидше впоратися з цією проблемою. Вам необхідно також уникати фізичних навантажень, нахилів голови, також не слід чіпати шкіру повік руками до зняття швів. Вмиватися потрібно з обережністю. У період відновлення забороняється носити контактні лінзи.

Тривалість післяопераційного відновлення залежить від ретельного дотримання рекомендацій лікаря і індивідуальних особливостей вашого організму.

Існує ряд факторів, які можуть викликати ускладнення після хірургічної пластики повік:
 • Передопераційна сухість може викликати пошкодження слизових оболонок ока;
 • Надмірне розтягнення (низький тонус) краю нижньої повіки може привести до неправильного контуру, нижче ніж природне положення його зовнішньої частини (ектропіон);
 • Виряченість очей щодо вилиць може стати причиною неправильного, більш низького, ніж природне положення нижньої повіки після блефаропластики.

Будь-яких ускладнень можна уникнути правильно вибираючи клініку і професійного хірурга, а також ретельно дотримуючись приписів вашого лікаря.

Блефаропластика освіжить ваше обличчя, зробить його молодшим, а також принесе вам впевненість у власній привабливості. Відображення в дзеркалі буде переконувати вас в цьому кожен день.

Ціна даної процедури залежить від складності операції. Наша клініка Оберіг Б'юті забезпечить вам послуги висококваліфікованих фахівців, комфортні умови перебування, увагу і турботу персоналу.

Наші останні новини