plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Волюмізація обличчя гідроксиапатитом

Волюмізація обличчя гідроксиапатитом

  • Головна
  • Волюмізація обличчя гідроксиапатитом
Волюмізація обличчя гідроксиапатитом

Імплантація філерами на основі гідроксиапатиту кальцію (волюмізація)


Усе частіше жінки і чоловіки прагнуть зберегти молодість і свіжість обличчя, повернути втрачену пружність і об`єми. У такій ситуації підвищеною популярністю користується волюмізація шкіри обличчя і тіла. Це безболісний спосіб відкоригувати об`єми і контури за допомогою введення під шкіру спеціальних препаратів.


Дана процедура має на увазі використання філерів, основою яких виступає гідроксиапатит кальцію. Він допомагає омолодити шкіру рук і обличчя, скорегувати обличчя та його окремі частини, розгладити зморшки.

Процедура введення філлера спрямована на відновлення втраченого об`єму та поліпшення стану шкіри. Ефект помітний відразу ж і відзначається довготривалістю, у багатьох пацієнтів до 18 місяців. Однак, варто пам'ятати, що філлер повністю натуральний і з'єднується надалі з колагеном, а це значить, що тривалість ефекту для кожного індивідуальна.


Об'ємне моделювання або волюмізація - одна з найскладніших процедур контурної пластики, і лише висококваліфікований лікар зможе використовувати даний метод.

Головне завдання волюмізації - непомітна корекція естетичних проблем пов'язаних з віком, при цьому необхідно зберегти природність і натуральність. Тому лікар зобов'язаний чітко розставляти акценти і брати до уваги архітектоніку обличчя пацієнта з усіма її особливостями.


Проведення процедури

Об'ємне моделювання філлерамі займає близько години часу і виконується в клініці або спеціалізованому салоні. Шкіру попередньо очищають і обробляють антисептиком, після чого по заздалегідь наміченим схемам вводяться філери. Важливо пам'ятати, що завдання стоїть у поверненні об`є му, а не коригуванні зморшок, тому використовують препарати високої в'язкості і щільності.


Переваги

  • процедура повністю безболісна;
  • миттєвий результат і ніяких синців та набряків, тільки природний, свіжий вигляд;
  • процедура проводиться дуже швидко, а ефект тримається довгий час;

Такий метод дає можливість працювати із зонами, які раніше не коректувалися за допомогою голок: вилиці, скроні, повіки, шкіра навколо очей і шкіра рук, шия.


Протипоказання

  • погане згортання крові;
  • запалення на ділянках проколів;
  • вагітність на всіх стадіях.

Також не рекомендується вдаватися до філерів у віці до 30 років.

Безпосередньо після ін'єкцій можливий дискомфорт, свербіж, оніміння ділянки проколювання. Такі ефекти пройдуть приблизно через 2 дні. Перший тиждень необхідно утриматися від лазень, спорту та засмаги.

Використання філерів на основі гідроксиапатиту кальцію - надійний і безпечний спосіб повернути вашому обличчю і тілу естетичну красу, свіжість і молодість, надати бажаних об`ємів і контурів.