plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Збільшення точки G

Збільшення точки G

Питання повноцінного сексуального життя є інтимною темою кожної жінки, і якісне її поліпшення в усі часи викликало жвавий інтерес. Досягнення сучасної інтимної пластики допомагають в цьому, наповнивши сексуальне життя новими яскравими почуттями. Процедурою, що дозволяє це зробити, є аугментація точки G.

Загадкова зона задоволення

Своєю безпосередньою назвою точка G зобов'язана німецькому лікарю Ернесту фон Графенбергу, який вперше дав в 1940 одній з ділянок піхви цю назву. На думку фон Графенберга, вона являє собою найчутливішу ділянку інтимної зони жінки, гостро відгукується на стимуляції. Згодом про особливості і безпосередньо самому існуванні точки G в науковому світі розгоралися палкі суперечки. Але сучасна наука не тільки довела її існування, але і дозволила розробити методи підвищення її чутливості.

Згідно з дослідженнями сучасної медичної науки, точкою G слід вважати невелику ділянку вкрай чутливих до стимуляції клітин, які оточує еректильна тканина. Існує думка, що вони є невикористаним "клітинним набором", з якого при формуванні плоду чоловічої статі будується простата. Цим пояснюється підвищена чутливість точки G і її можливість збільшуватися в розмірах вдвічі або втричі в збудженому стані.

Недоліком цієї загадкової для багатьох жінок зони задоволення є її незручне, з біологічної точки зору, розташування. Вона знаходиться в п'яти-семи сантиметрах від уретри на передній стінці піхви за лобкової кісткою. Це робить стимуляцію точки G дещо скрутним, особливо коли її розміри не дозволяють їй виходити зі "спокійного" стану в процесі статевого акту. Тому була розроблена спеціальна безпечна інтимна пластична методика, що отримала назву "збільшення точки G", яка збільшує її" спокійний " обсяг і полегшує стимуляцію.

Варіанти збільшення точки G

Сучасні способи аугментації "зони задоволення", що отримали широке поширення в світовій інтимній пластиці, включають три основні варіанти процедури:

 • Ін'єкції гелів на основі гіалуронової кислоти. Дана категорія препаратів широко використовується в пластичній хірургії через їх прекрасні показники біологічної сумісності і блискучого медичного ефекту.
 • Ліпофілінг або введення в цільову зону власних аутожирових тканин пацієнтки. Показаний для жінок, схильних до використання "натуральних" компонентів в операції, і в разі, якщо даний вид процедури вважається оптимальним.
 • Медичний колаген нетваринного походження. Препарат відрізняється високими показниками біологічної сумісності, практично повністю виключає розвиток алергічної реакції. Для такої делікатної процедури ця властивість є дуже важливою.

Процедура введення гелю на основі гіалуронової кислоти займає приблизно півгодини, вона безпечна і безболісна. Ліпофілінг проводиться в межах години і передбачає аналогічні результати процедури. В обох випадках під час проведення інтимної пластики в область точки G проводиться ін'єкція обраного наповнювача, збільшуючи її обсяг і діаметр приблизно на чверть. Завдяки цьому, Стимуляція головної жіночої зони насолоди стає простіше, завдяки чому у дев'яти жінок з десяти значно поліпшується якість сексуального життя.

Аугментація точки G не є ліками

Важливо відзначити, що захоплення зони задоволення за допомогою філерів або ліпофілінга не є ліками від фригідності. Цей вид уколів здатний допомогти відчути нові фарби статевого життя тільки тим жінкам, які здатні досягти оргазму природним шляхом. Крім цього, перед процедурою важливо повідомити фахівця про передбачуване місцезнаходження точки G. Без допомоги жінки, яка добре знає своє тіло, визначити її місцезнаходження не зможе жоден лікар. Чутливі клітини приховані шаром еректильної тканини, тому розпізнати їх, проводячи візуальний огляд практично неможливо.

Особливості процедури збільшення

Процедура збільшення точки G за допомогою уколу обраним препаратом проводиться під місцевою анестезією і займає кілька хвилин. Після його виконання пластичний хірург поміщає спеціальний тампон, який вбирає в себе супроводжуючі укол незначні виділення крові. Відновлювальний період після даного виду інтимної пластики відсутній: провести "випробування" результатів процедури дозволяється вже через кілька годин після її закінчення. Але повноцінне статеве життя рекомендується починати не раніше ніж через три доби. Відвідування сауни і лазні рекомендується не раніше ніж через 14 днів після пластики.

Тривалість ефекту аугментації залежить суто від індивідуальних особливостей жіночого організму. В середньому він зберігається чотири місяці з допусками в обидві сторони. Для більш тривалого ефекту можна проводити підтримуючі ін'єкції, які припускають один укол в три місяці. Небезпека анестетичного ефекту навіть при неодноразовому повторенні мізерна: згідно з дослідженнями, аугментація практично не впливає на чутливість зони G.

Протипоказання і можливі ускладнення

Можливі ускладнення при проведенні збільшення точки G пов'язані виключно з тим, що процедура є ін'єкційною пластикою або, простіше кажучи, спеціальним уколом. Тому в рідкісних випадках в цільовій зоні може спостерігатися поява невеликої гематоми, відчуття хворобливості або свербіння в зоні впливу, невеликі виділення, що мажуть. Але подібні випадки є стійкими винятками з правил.

Протипоказання для проведення збільшення точки G включають:

 • Аутоімунні та онкологічні захворювання.
 • Періоди вагітності та лактації.
 • Алергічна реакція на препарати, що містять гіалуронову кислоту.
 • Венеричні захворювання.
 • Інфекційні хвороби сечостатевої системи.
 • Прийом деяких лікарських препаратів.
 • Хронічні захворювання в стадії загострення.
 • Неповнолітній вік.
 • Зміна типу наповнювача, використовуваного в попередній пластиці.

Збільшення точки G за допомогою уколів з філерами помітно перевершує в плані безпеки пластичні процедури, спрямовані на хірургічне або іншого виду звуження піхви і підняття тонусу м'язів. Інтимна пластика має на увазі, що фахівець працює з ніжними чутливими тканинами. Чим менш інвазивної є процедура, тим краще її переносить організм. Тому ін'єкційна пластика є одним з провідних напрямків сучасної пластичної хірургії.