plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Збільшення малих статевих губ

Збільшення малих статевих губ

 • Головна
 • Збільшення малих статевих губ
Спеціалісти

Жінки прагнуть бути красивими і привабливими, підтримувати себе у формі, відтягати старіння на максимально можливий термін. Ймовірно, подібне прагнення залишатися завжди молодими і красивими закладено в прекрасну стать самою природою. Дівчата намагаються піклуватися не тільки про обличчя і фігуру, які постійно видно оточуючим, але і про естетичний вигляд інтимної зони, який підтримувати досить складно.

Причини появи проблеми

Причиною подібних труднощів стає деформація великих або малих статевих губ, їх асиметрія і непропорційні розміри. Як правило, гіпертрофія малих статевих губ стає причиною некрасивого зовнішнього вигляду, а їх малий розмір може привести до інфекційних заражень і зниження чутливості. Зменшення розміру малих статевих губ може бути викликано декількома причинами:

 • Гормональним збоєм в організмі. При нестачі жіночих гормонів розвиток і зростання статевих органів сповільнюється, що впливає на їх зовнішній вигляд.
 • Післяпологовими ускладненнями. При важких пологах нерідко з'являються інші складнощі: наприклад, зменшуються або збільшуються малі статеві губи. Однак виправити цю проблему можна тільки після закінчення годування грудьми.
 • Вродженими дефектами. Часом жінки вже народжуються з неправильними розмірами статевих губ. Як правило, причиною такого дефекту стає недоношеність, вживання майбутньою матір'ю алкоголю, її куріння під час вагітності, а також відсутність достатньої кількості вітамінів в організмі.

На жаль, навіть зіткнувшись з серйозною естетичної або медичної проблемою, багато жінок вважають за краще промовчати про неї і не погоджуються на лікування. Згодом це може привести до сором'язливості і скутості, депресії і неврозів, а також стати причиною захворювань сечостатевої системи, адже занадто маленький розмір малих статевих губ не здатний забезпечувати повноцінний захист організму від зовнішніх інфекцій.

Лабіопластика

Повернути гарний вигляд статевим органам жінки і захистити жіноче здоров'я допоможе хірургічна операція-лабіопластика. Багато жінок наважуються на такий крок, оскільки результат дійсно виправдовує всі очікування, а післяопераційний період проходить швидко і безболісно. Операція проводиться одним з двох способів:

Увеличение малых половых губ в Киеве

 • Ліпофілінг. Це спосіб збільшення малих статевих губ, який проводиться на основі ін'єкцій власної жирової тканини. Тобто операція проводиться без застосування штучних матеріалів, використовуючи тканини організму жінки.
 • Введення гіалуронової кислоти. Речовина штучного походження збільшує малі статеві губи, надаючи їм потрібний розмір. Вводиться в організм за допомогою ін'єкції.

В області малих статевих губ відзначається рясне кровопостачання, що робить післяопераційний період легким і швидким за рахунок постійних припливів крові. Всього через кілька днів після проведення операції з шкіри сходить почервоніння, а якщо Лабіопластика проводилася за допомогою ліпофінга, відновлювати статеве життя можна вже через 7-10 днів.

Сама операція проводиться під місцевою анестезією, і лише в окремих випадках можливе застосування загального наркозу. Втручання проводиться в амбулаторних умовах, оскільки операція не відноситься до числа складних, і жінка виписується додому в той же день. Збільшення малих статевих губ займає приблизно 30-40 хвилин, після хірургічного втручання на тілі жінки не залишається рубців і шрамів, тому повністю виключається можливість післяопераційного кровотечі. Швидке відновлення проходить протягом 10 днів, після чого можна відновлювати статеве життя і звичний спортивний ритм.

Іноді одночасно зі збільшенням малих статевих губ жінки бажають зробити пластику піхви. Сьогодні це також можливо, а для успішного проведення відразу двох пластичних операцій одночасно слід лише обговорити деталі з лікарем.

Ймовірні ускладнення

Збільшення малих статевих губ рідко дає ускладнення в післяопераційний період. Проте, як і після будь-якого іншого хірургічного втручання, подібні ускладнення можуть зустрічатися. Найчастішими з них є:

 • Гематома. З'являються після ін'єкцій, оскільки шкіра в інтимній зоні відрізняється тонкістю і чутливістю.
 • Почервоніння. Неминучий наслідок операції, проходить через кілька днів після оперативного втручання і не несе небезпеки для жіночого здоров'я.
 • Інфекційне зараження. На щастя, подібне ускладнення зустрічається надзвичайно рідко-всього в 1% випадків, і, як правило, викликано недотриманням жінкою лікарських приписів.

Після проведення операції лікар пропише жінці спеціальний режим і дасть поради щодо правильного догляду за інтимною зоною в післяопераційний період. Суворе дотримання рекомендацій фахівця захистить пацієнтку від можливих ускладнень та інфекцій, а також допоможе швидше відновитися і набути впевненості в собі.

Протипоказання

У лабіопластики, як і у будь-якого хірургічного втручання, є протипоказання, які необхідно враховувати:

 • Вік. Пацієнткам до 18 років пластичні операції не проводяться в силу незрілості організму.
 • Наявність важких захворювань. Гострі вірусні хвороби, хронічні недуги (наприклад, цукровий діабет), захворювання сечостатевої системи, венеричні хвороби-все це може стати причиною відмови до проведення операції.
 • Індивідуальні особливості організму.
Перед тим як наважитися на операцію, жінці слід відвідати гінеколога, який візьме необхідні аналізи, оцінить стан статевих органів і загального здоров'я пацієнтки і, при необхідності, призначить курс лікування.

В цілому пацієнтки, які не мають протипоказань до операції, можуть сміливо наважитися на крок, який допоможе їм знайти красу, здоров'я і впевненість у собі.