plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Зменшення малих статевих губ

Зменшення малих статевих губ

Спеціалісти

Незважаючи на красу жінки, закладену природою, багатьом представницям прекрасної статі все ж доводиться наважуватися на кардинальні кроки в зміні своєї зовнішності. На щастя, в сучасному світі велика різноманітність пластичних операцій, які допоможуть приховати будь-який дефект, даючи жінці можливість відчути себе красивою, коханою і бажаною.

Серед операцій особливо виділяється лабіопластика - це хірургічне втручання з корекції інтимної зони. Зважитися на операцію по зменшенню статевих губ часто можуть жінки, які в силу певних факторів не володіють естетичною красою в інтимному місці:

  • Після пологів. Пологи, особливо важкі, можуть не тільки тимчасово погіршити стан здоров'я, але і стати причиною деформації малих статевих губ, приводячи до їх надмірного збільшення.
  • У зв'язку з віковими особливостями. Старіння - природний і невідворотний процес організму. Однак, використовуючи сучасні досягнення медицини, його можна відсунути на кілька років, підтримуючи себе у формі за допомогою пластичної хірургії.
  • Вроджені дефекти. На жаль, не завжди людина народжується бездоганною у фізичному сенсі цього слова. І часом немає іншого варіанту, крім як справлятися з дефектами оперативним шляхом.
  • Причиною надмірного збільшення малих статевих губ може стати і гормональний фон жінки, коли в організмі переважає тестостерон-чоловічий гормон, що впливає на формування і розміри зовнішніх статевих органів.

Уменьшение малых половых губ в Киеве

Показання та протипоказання

Зменшити малі статеві губи, роблячи їх більш привабливими і чутливими, мріють, мабуть, всі жінки, які зіткнулися з непривабливим косметичним дефектом. Однак не всі можуть отримати можливість виправити його, оскільки хірургічне втручання будь-якого виду передбачає певний перелік протипоказань. Таким чином, головними заборонами для проведення лабіопластики є:

  • Період вагітності, лактації і післяпологове відновлення.
  • Венеричні або сечостатеві захворювання, що супроводжуються запальним процесом в організмі.
  • Онкологічні захворювання жіночих статевих органів.
  • Наявність вірусних захворювань.
  • Вік до 18 років.
  • Наявність важких хронічних недуг (наприклад, цукровий діабет). На жаль, діабет є протипоказанням до проведення практично всіх операцій.
  • Проблемна згортання крові. Як і пункт вище, погане згортання крові може стати причиною великої крововтрати під час проведення операції або після неї, що може навіть привести до летального результату.

Проте, якщо лікар в аналізах і при огляді не виявив ніяких протипоказань до операції, дівчина може сміливо наважитися на процедуру. Показаннями до операції є:

  • Вроджене збільшення (гіпертрофія) малих статевих губ.
  • Збільшення статевих губ в процесі життєдіяльності. Привести до цього можуть вікові зміни в організмі або гормональні порушення.

Якщо жінка має показання до операції, а протипоказання виявлені не були, лікар, ймовірно, порекомендує процедуру. Гіпертрофія малих статевих губ може доставляти не тільки фізичний дискомфорт, але і нанести психологічну травму, вганяючи жінку в депресивний стан або змушуючи соромитися власного тіла.

Хід операції

Якщо малі статеві губи жінки виступають за великі більш ніж на 1 см, це говорить про патологічний стан органів. Досить часто подібний дефект є не медичною, а саме естетичною проблемою, яка стає причиною дискомфорту в інтимному і повсякденному житті, не дозволяє займатися улюбленими видами спорту і носити красивий обтягуючий одяг. Крім того, гіпертрофія обумовлює схильність малих статевих губ травматизму, що веде, в свою чергу, до подразнення і болю в інтимній зоні.

Лабіопластика дозволяє жінці позбутися від багатьох проблем, домагаючись таких результатів:

  • Відновлює симетрію малих статевих губ.
  • Зменшує розміри, роблячи малі статеві губи такими, якими вони повинні бути спочатку.
  • Надає інтимній зоні жінки естетичність і красу.

Операція не є складною або важкою, тому проходить в амбулаторних умовах без госпіталізації. Втручання проводиться під місцевою анестезією, рідше використовується загальний наркоз. На початку операції на тілі жінки спеціальним маркером малюється розмітка, після чого відбувається висічення частини малих статевих губ і надання їм необхідної форми. Місце розсічення зашивається кетгутом (нитками, які не потребують додаткової обробки і самі розсмоктуються), після чого закривається стерильною серветкою. Час проведення операції рідко перевищує 60 хвилин: в середньому, достатньо 40 хвилин для повного завершення процедури.

Реабілітаційний період триває 2-4 тижні, але дискомфорт і біль зникають вже через 7-10 днів після хірургічного втручання, а через місяць можна відновлювати статеве життя. Фахівці радять проводити операцію приблизно за тиждень до початку місячних, оскільки, згідно з дослідженнями, в цей період у жінок підвищений больовий поріг, і не буде необхідності в застосуванні загального наркозу.

Інші методи

Крім традиційного хірургічного втручання, в медичній практиці застосовується ще два види лабіопластики:

  • Лазерний. Відрізняється швидкістю проведення (до 20 хвилин) і легким періодом відновлення (до 10 днів), відсутністю кровотеч і мінімальним ризиком інфекційних заражень. Після лазерної хірургії не залишається слідів і шрамів, що робить її дуже популярною. Однак лазерний метод також має свої протипоказання.
  • Радіоніж. Він дозволяє зберегти нервові закінчення і судини, забезпечуючи цим чутливість малих статевих губ. Реабілітаційний період триває до 10 днів, проходить безболісно, без кровотеч і набряків.

В цілому лабіопластика стане оптимальним рішенням для жінок, які не хочуть жити в стані постійного сорому і дискомфорту. Естетичний вигляд інтимної зони дозволить набути впевненості в собі і налагодити статеве життя.