plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Зменшення великих статевих губ

Зменшення великих статевих губ

  • Головна
  • Зменшення великих статевих губ
Спеціалісти

Жінки в усі часи дбали про стан свого здоров'я і про підтримку своєї краси і привабливості. Використовуючи максимально доступні методи для догляду за собою, вони завжди намагалися бути «на висоті», привертаючи увагу чоловіків і пишаючись своїми успіхами. Сьогодні, коли межі медичних можливостей знаходяться на зльоті, жінки можуть впоратися з багатьма естетичними дефектами, з якими їм доводилося миритися всього кілька десятків років тому.

Статеві губи жінки грають дуже важливу роль в гармонійній роботі організму: вони прикривають інші органи, перешкоджаючи проникненню інфекцій, бактерій і сторонніх тіл в піхву і малі статеві губи. Крім цього, вони підтримують стабільну температуру тіла в інтимних місцях. Однак неправильні розміри великих статевих губ можуть стати причиною психологічного дискомфорту або бути показанням до операції, з медичної точки зору.

Уменьшение больших половых губ в Киеве

Показання до проведення операції

Найбільш поширеним і безпечним методом пластичної хірургії вважається лабіопластика, спрямована на виправлення розмірів великих і малих статевих губ. Як правило, головним показанням до її застосування є наявність різних дефектів в інтимній зоні: шрами, травми, негарні утворення після пологів, та інше. У деяких випадках операція здатна вирішити і гінекологічні проблеми.

Показаннями до проведення хірургічного втручання можуть бути як гінекологічні, так і естетичні проблеми, які іншими шляхами вирішити неможливо. Слід пам'ятати, що оскільки лабіопластика – це оперативне втручання, то, як і будь-яка інша операція, вона має свої протипоказання. Випискою направлення повинен займатися виключно лікар, без попереднього огляду і аналізів операція не проводиться.

Отже, показаннями до операції є:

  • Занадто довгі або несиметричні, великі статеві губи. Це виключно косметичний дефект, який легко виправляється досвідченими хірургами.
  • Занадто великі статеві губи. Таке теж іноді зустрічається, і вирішити проблему інакше, крім як хірургічним шляхом, поки неможливо. З медичної точки зору, дана проблема не несе шкоди здоров'ю, але може стати причиною скутості і сором'язливості жінки.
  • В'ялий або обвислий вид статевих губ. Звичайним є те, що подібний дефект може стати причиною пригніченості і навіть депресії у жінки, тому рекомендується виправити його можливим шляхом.

Коли процедура протипоказана

Будь-яке хірургічне втручання має певні протипоказання. Категоричною забороною для проведення лабіопластики є:

  • Дитячий вік. До 18 років подібні операції заборонені, оскільки організм знаходиться на стадії росту і розвитку.
  • Погане згортання крові. Дана особливість є протипоказанням не тільки для лабіопластики, але практично для будь-якого виду хірургічного втручання, оскільки велика крововтрата може привести до серйозних наслідків.
  • Ракові захворювання.
  • Розлади психічного характеру.
  • Венеричні захворювання, супроводжувані запальним процесом в організмі. Саме з цієї причини операцію ніколи не проводять без супутніх аналізів, що допускають хірургічне втручання.
  • Хронічні важкі захворювання (наприклад, цукровий діабет будь-якого типу).
  • Вагітність і період грудного вигодовування, а також післяпологовий період.

Більш детально рекомендується обговорити доцільність проведення лабіопластики з лікарем гінекологом, який оцінить стан естетичності і здоров'я статевих губ, а також призначить необхідні аналізи.

Особливості проведення операції

В цілому операція не займає багато часу і не відноситься до числа складних. Оптимальним часом проведення вважається проміжок від 40 до 60 хвилин, після чого настає реабілітаційний період. Пластика проводиться під місцевою анестезією, і лише в рідкісних випадках застосовується загальний наркоз. Після проведення резекції накладається кетгут (шви "китовий вус", які розсмоктуються самі і які не потрібно спеціально видаляти після загоєння рубця) і стерильна пов'язка. Після завершення операції, в розслабленому стані, статеві губи будуть змикатися, незалежно від бажання жінки.

Досвідчені хірурги радять проводити дану операцію жінкам, які не народжували, до того ж безпосередньо перед черговою менструацією. Такий підхід пояснюється підвищенням больового порогу в цей період, а проведення операції дівчатам і жінкам, що не народжували, дозволить уникнути післяопераційних ускладнень та інфекцій. Зменшення великих статевих губ проводиться одним з таких способів:

  • Ліпосакція.
  • Висічення зайвої шкіри.
  • Традиційна хірургія.
  • Лазерна хірургія.

Якщо ж великі статеві губи необхідно збільшити, вводяться ін'єкції гелю або ліпофілінг. Реабілітація після традиційного методу хірургічного втручання триває протягом 3-4 тижнів.

Лазерна хірургія

Це новий вид оперативного втручання, який відрізняється швидкістю проведення, стерильністю і точністю виконання. Після операції на тілі пацієнтки не залишається шрамів і рубців, а також немає необхідності в застосуванні загального наркозу. Тривалість проведення лабіопластики лазерним шляхом становить 10-20 хвилин, а період відновлення триває 7-10 днів. Якщо немає протипоказань до проведення лазерної хірургії, багато жінок вважають за краще саме цей варіант традиційного втручання.

Даний метод практично на 100% виключає потрапляння інфекцій в організм і розвиток післяопераційних ускладнень, а також попереджає появу набряків і кровотеч. Реабілітаційний період триває недовго і проходить безболісно.

Ускладнення після операції

Лабіопластика не відноситься до категорії складних і затяжних операцій, тому практично не тягне за собою появу ускладнень. Проте їх поява можлива, якщо пацієнтка не дотримується всіх приписів хірурга або через ослаблення організму після хірургічного втручання. Згідно зі статистичними даними, приблизно 11% жінок переживають такі ускладнення після операції:

  • Гематоми.
  • Неприємні відчуття "стягнутості" в інтимній зоні.
  • Ризик розходження швів після операції.
  • Кровотечі і запальні процеси.

Ускладнень можна уникнути або хоча б звести до мінімуму ймовірність їх появи, якщо уважно вибрати клініку і лікаря, який буде проводити операцію. Необхідно вибирати такі центри, які оснащені сучасним якісним обладнанням, а лікуванням і пластикою займаються досвідчені кваліфіковані фахівці.