plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Пластика верхньої губи при розщілинах

Пластика верхньої губи при розщілинах

  • Головна
  • Пластика верхньої губи при розщілинах

У більшості випадків повних розщілин верхньої губи це - перша хірургічна процедура, яка проводиться дитині. Її завдання полягає у відновленні безперервності м'язів губи, червоної облямівки, формуванні достатньої глибини передодня рота. Форма і напрямок розрізів на шкірі відрізняються в різних методиках, але пластичний хірург зазвичай прагне розташувати їх так, щоб в майбутньому вони виявилися найменш помітні. Існує багато різних підходів для лікування цієї складної вродженої патології розвитку дітей. Ще більше розроблено реконструктивних пластичних операцій. Однак, ми по праву вважаємо, що досвід відділення реконструктивної дитячої хірургії клініки, розташованої в Києві, є передовим. Результати наших операцій по усуненню таких складних деформацій обличчя, які в народі називають "заяча губа", є найбільш успішними не тільки Києві але і в Україні.

планування операції пластики губи та носа при розщілинах в Києві

Первинна пластика верхньої губи обов'язково включає етапи первинної пластики носа, що складається в переміщенні в правильне положення крилоподібних хрящів, відновлення симетрії кінчика носа, крил носа, формуванні дна носового ходу. Операція хейлоринопластикі (одночасної пластики верхньої губи і носа) не тільки покращує зовнішній вигляд, але створює умови для правильного подальшого розвитку тканин околоротовой, навколоносовій зон.

По суті на кінцевий результат пластики губи при розщілині впливають:

  • Початковий стан тканин губи і носа, ступінь первинної деформації;
  • Правильний вибір конкретної методики пластичної операції;
  • Технологічно точне виконання її ходу;
  • Узгоджене ведення післяопераційного періоду з батьками дитини.


Деталі оперативного втручання

При дотриманні всіх цих умов знижується ступінь подальшої рубцевої деформації губи і носа і, відповідно, ймовірність, або хоча б обсяг, майбутніх вторинних реконструктивних операцій.

Під час хірургічної операції велика увага приділяється ретельній пластиці розщеплених м'язів по краях розщілини, так як саме вони при правильному функціонуванні будуть в майбутньому найкращим стимулом до гармонійного розвитку околоротовой і навколоносовій зон. Також підлягають відновленню все анатомічні складові губи.

технічні деталі операції хейлоринопластики в Києві


Реконструктивна операція на губі і носі при вродженій розщілині верхньої губи виконується

  • з 3 місяців при односторонніх розщілинах губи
  • з 6 місяців при двосторонніх розщілинах.


Реабілітація після операції

У найближчі 2-3 доби після процедури дитину рекомендується годувати з ложечки, а іноді може виявитися корисним назогастральний зонд. Після цього відновлюється звичне харчування соскою або грудьми.

Хейлорінопластіка є дуже важливим етапом хірургічної реабілітації дитини. З одного боку, це перший крок до відновлення функцій харчування, зовнішнього дихання, з іншого - поліпшення зовнішнього вигляду дитини, зниження психологічного тиску в родині і з боку оточуючих. Крім того, якщо первинна пластика губи і носа виконані коректно, нормалізується м'язовий апарат околоротовой зони, що з часом зменшує деформацію опорних кісткових структур. А це дуже важливий момент для правильного розвитку лицьового скелета.