plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Пластика твердого піднебіння

Пластика твердого піднебіння

  • Головна
  • Пластика твердого піднебіння

Палатопластика.

Одними з наступних етапів усунення вроджених розщілин є пластика твердого піднебіння, яка полягає у відновленні його цілісності. У багатьох випадках після пластики м'якого піднебіння м'язова активність м'якого піднебіння приводить до поступового звуження щілини твердого неба і до віку 3-4 року вона являє собою значно більш вузьку щілину, усунути яку можна без зайвої травми кісткової основи.

Безумовною перевагою такого двохетапного усунення розщілин піднебіння є раннє створення умов для закладки правильних мовних навичок і, в одночас, виключення пошкодження зон росту верхньої щелепи. Це дуже важливий момент, тому що практично завжди відбувається порушення зон росту при використанні радикальних методик пластики твердого піднебіння, що передбачає одномоментне відновлення і м'якого і твердого піднебіння.

пластика твердого піднебіння в Києві

Існуюче сполучення між порожнинами носа і рота в області твердого піднебіння до його остаточної пластичної реконструкції може порушувати мову в цей період. Однак, відновлення мови і вимови після операції палатопластікі відбувається досить швидко.

У виняткових випадках, якщо пластика м'якого неба не була виконана в правильний термін, ми можемо зробити одномоментну (тверде + м'яке піднебіння) операцію, хоча ризик недорозвинення верхньої щелепи значно зростає.

Клініка в Києві є прикладом в дитячій пластичної хірургії, нами накопичений унікальний досвід по корекції найрізноманітніших форм розщілин обличчя. У тому числі і розщілин твердого піднебіння, ми використовуємо європейські протоколи реконструктивних операцій, що дозволяє нам досягти відмінних естетичних і функціональних результатів лікування при вродженій патології у дітей.