plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Пластика м'якого піднебіння

Пластика м'якого піднебіння

Велопластика.

Пластика м'якого піднебіння - ключова процедура по відновленню функцій ковтання, зовнішнього дихання та мовлення. У нормі м'яке піднебіння функціонує як клапан, що розділяє в певні моменти порожнини рота і носа. Це виключає потрапляння їжі і слини в ніс при ковтанні, а також надлишкового повітря при розмові. У дітей з розщілиною кожна половина м'якого піднебіння виявляється відокремленою, що робить його функцію неможливою. І якщо з часом діти пристосовуються харчуватися, не допускаючи просочування в ніс їжі, то розвиток мови ставати досить драматичним. Це дуже актуально на межі 1-2 роки життя, коли починають формуватися перші мовні навички. Саме тому дуже важливо якомога раніше повноцінно відновити м'яке піднебіння.

У багатопрофільній клініці створені всі умови для отримання максимально функціонального результату операцій з пластики піднебіння. Це обумовлено і наявністю найсучаснішої апаратури, всіх необхідних вузьких фахівців, а також багаторічним досвідом доктора Караванова Д.В., який є керівником напряму дитячої пластичної хірургії в Києві.

Операція пластики верхнього неба (по медичному - велопластики) може бути виконана з 8-10 місячного віку. Зважаючи на малу травматичність цієї процедури діти зазвичай добре її переносять і з другої доби можуть харчуватися в звичайному режимі.