plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Пілинг

Пілинг

Що таке хімічний пілінг обличчя?

Це відмінна можливість для кожної повернути свіжість свого обличчя, розгладити зморшки і очистити шкіру. Всього пара процедур і ефект вас вразить: повне оновлення клітин, красиве і доглянуте обличчя.

Досвідчений косметолог клініки в Києві після консультації спеціально для Вас підбере відповідний пілінг і складе план процедур.

В руках професіонала хімічний пілінг - ефективна процедура відновлення здорового, доглянутого вигляду шкіри обличчя і розгладження зморшок.

Показання до застосування процедури пілінгів

Пілінги можна використовувати при будь-якому типі шкіри, якщо:

• Комбінований або жирний тип проблемної шкіри;

• сухість і зневоднення;

• широкі пори;

• постакне, рубці, нерівність рельєфу шкіри;

• підвищена пігментація;

• кератоз або підготовка до операції;

Види хімічних пілінгів

Залежно від типу шкіри і хвилюючих проблем пілінги діляться на різні види.

Умовно хімічні пілінги поділяють на:

• поверхневий - вплив на верхній шар шкіри (епідерміс);

• серединний – вплив на поверхневі шари (епідерміс і дерма);

• глибокий – вплив на нижні шкірні шари.

Кислотний пілінг

Особливий вид хімічних пілінгів, в основі якого гліколева кислота (25%, 50%). Сьогодні це один з найпопулярніших поверхневих пілінгів (діє на епідерміс). Період відновлення якого мінімальний.

При проведенні процедури використовують препарати з гліколевою кислотою, так званою фруктовою кислотою. Такий тип кислот перебуває в незрілому винограді, цукровій тростині і буряку.

Відомою властивістю гліколевої кислоти є її здатність посилювати лущення шкіри. Саме тому її використовують при вирішенні проблем широких пір і прискореної роботи сальних залоз, зморшок, постакне і підвищеної пігментації.

Ефект не змушує на себе чекати: відновлюється рельєф шкіри, повертається здоровий відтінок обличчя, розгладжуються зморшки і проходять вугрі.

Ретиноєвий жовтий пілінг

Retinol yellow peel, в основі якого ретиноевая кислота (жовтого кольору, звідси і назва), по праву вважається самим затребуваним серединним пілінгом.

Для даної процедури підходить будь-який тип шкіри. Такий пілінг допомагає у вирішенні проблем підвищеної пігментації, при перших проявах старіння шкіри, при нерівностях шкіри (рубці, постакне).

Ретиноєва кислота є жиророзчинним антіоксидом - вплив зменшує кількість виробництва салових вiдкладень. Її вплив на верхній шар шкіри запускає регулювання пігментації і зроговіння.

Ефект від процедури – потік крові та лімфи поліпшуються, очищається шкіра, відновлення здорового і доглянутого вигляду.

Молочний пілінг

Даний тип пілінгів відноситься до поверхневих, в основі якого молочна кислота. Молочна кислота значно посилює мікроциркуляцію крові, зволожує і тонізує шкіру, запускає відновлення клітин.

Молочний пілінг вважається найлегшим і безпечним, адже він не несе побічних ефектів і мінімально травмує шкіру.

пілінг молочною кислотою

Унікальністю даної процедури вважається її швидка ефективність. 3-6 процедур і результати захоплюють: шкіра тонізується, набуває здорового відтінку і виду, розгладжується рельєф, підвищується еластичність.

Молочний пілінг доступний навіть якщо у вас чутлива шкіра. До складу входять антиоксиданти, які борються із запаленнями, тому такий пілінг ефективний при лікуванні вугрів.

ТСА пілінг

Даний тип пілінгу може бути поверхневим, серединним і глибоким. Основою виступає трихлороцетова кислота і ліктокаін. Кислота добре допомагає впоратися з проблемами пігментації, вугрів, рубців і зморшками, а ліктокаін бореться із запаленнями.

ТСА пілінг рекомендований для світлої шкіри, тому що тоді результат яскраво виражений. Період відновлення 2 тижні, а ефект від пілінгу перевищить ваші очікування: рівна і гладка шкіра, розгладжені зморшки і відновлення свіжого, привабливого вигляду.

Проведення процедури хімічного пілінгу

Тривалість процедури від 30 хв до 1 години (залежить від типу пілінгу).

Процедура починається з демакіяжу за допомогою спеціальних засобів.

Після чого косметолог плавно наносить пілінговий розчин на шкіру обличчя.

Після певного витримування маски на обличчі розчин пілінгу змивають.

Можливі невеликі пощипування шкіри, які пройдуть швидко.

Результат процедури

Почервоніння і набряки спостерігаються безпосередньо після процедури, однак, вони швидко проходять. Після чого з'являється легке відчуття стягнутості і утворюються скориночки, які згодом очистять шкiру.

Період відновлення в залежності від виду пілінгу займає різний час. Ефект же вартий будь-яких очікувань!

Через кілька днів відбудеться повне оновлення шкіри, разгладятся зморшки і вирівнюється рельєф, проходять вугрі, а обличчя набуває доглянутого, привабливого і здорового вигляду.

Випромінюючи свіжість і молодість Ви будете захоплювати погляди!