plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Лазерна косметологія Lumenis

Лазерна косметологія Lumenis

Лазерна косметологія Lumenis

Lumenis М22 – це комбінована система лазерів IV покоління, яка по праву заслужила визначення золотого стандарту IPL (технологія інтенсивного імпульсного світла). Лазерний комплекс Люменіс М22 вельми популярний у дерматокосметологів в Україні та світі, завдяки своїм широким можливостям, прекрасним результатам і досконалої безпеки для пацієнтів.


Lumenis М22-це широко-модульна лазерна установка, яка володіє унікальними можливостями в косметичній терапії, омолодженні та вирішенні естетичних дефектів шкіри.

Lumenis М22-сучасна платформа, що має 2 рукоятки:

 • Модуль IPL;
 • Неодимовий лазер Nd: Yag.

Ця комбінація дозволяє виробляти великий перелік омолоджуючих і лікувальних процедур для шкіри пацієнта. Всі процедури на цьому апараті комфортні і прекрасно переносяться пацієнтами, завдяки унікальній системі охолодження насадок. Крім того, пацієнти можуть не переживати з приводу безпеки та ефективності процедур, так як апарат має оптимальну конфігурацію світлового імпульсу.


Основним принципом лікування за допомогою світлових технологій (IPL-світло, спалахи лазера) є термальний вплив на обрані хромофори спалахами світла, певної довжини і потужності. Хромофори-це забарвлені групи клітин, здатні поглинати випромінювання. При впливі світловими потоками пігментовані клітини руйнуються, не пошкоджуючи прилеглі.

Різні види хромофор мають сприйнятливість до хвиль світла певної довжини. Тому, для боротьби з великим переліком проблемних станів шкіри, потрібно комбінувати різні методики. Всі вони зібрані на одній універсальній платформі-Люмініс М22. Унікальність цієї апаратури полягає в тому, що вона об'єднує на одній платформі силу інтенсивного імпульсного світла (IPL) і прицільну чіткість лазерних імпульсів. Завдяки такому поєднанню Lumenis M22 здатна усунути велику кількість естетичних проблем шкіри: від пігментних плям до судин на обличчі.


Показання до застосування лазерної косметології:


 • естетичні дефекти судин, такі як розацеа і ниткоподібні верхні судини
 • пігментні плями: лентиго, мелазма, а також пост-запальна пігментація
 • втрата пружності шкіри через нестачу колагену (завдяки термальному впливу на колагенові волокна, збільшується його виробництво в організмі і запускаються омолоджуючі процеси клітин шкіри)
 • надмірне виробництво шкірного жиру і, як наслідок, закупорка пір (IPL пригнічує діяльність сальних залоз);
 • вугровий висип (акне) - лікування відбувається, шляхом руйнування структури бактерій, що викликають дану проблему


ResurFX™ – функція лазерної шліфовки поверхні шкіри, спрямованої на позбавлення від дрібної сіточки зморшок, а також глибоких дермальних заломів. За допомогою фракційного неаблятивного ремоделювання шкіри тепер можливо позбутися від рубців, розтяжок, розширених пор, а також отримати виражений ефект ліфтингу шкіри з мінімальним періодом відновлення.


Чи можна зробити фотоомолодження на Lumenis M22?


Фотоомолодження давно використовується для того, щоб прати з особи сліди часу. Завдяки тонкому ручному налаштуванню IPL-модуля, світлова енергія, перетворена в тепло, з ювелірною точністю впливає безпосередньо на структури шкіри, запускає утворення нових, здорових тканин і волокон, стимулює процес природного омолодження, при цьому не пошкоджуючи епідерміс. Виборче точковий вплив світлового імпульсу робить процедуру фотоомолодження особи щадить; відразу після неї ви можете повернутися до свого звичного життя. Після декількох сеансів вирівнюється тургор шкіри, вона стає гладкою і еластичною, овал обличчя помітно підтягується, а зморшки розгладжуються.


З якого віку можна проходити процедури на Lumenis M22?


На жаль, в будь-якому віці пацієнти можуть зіткнутися з проблемами появи пігментних плям, судинних плям, розширення судин на шкірі обличчя і тіла у цих випадках ми можемо допомогти, і для цього необхідно прийти на консультацію! Якщо ми говоримо, про процедури "омолодження" або корекції якості шкіри пацієнти можуть їх отримати за показаннями, після 18-ти років.

Чим відрізняється IPL від лазера? Промінь лазера являє собою сконцентрований, потужний пучок світла, тоді як IPL – це широкосмугове джерело імпульсного світла.


Які апаратні методики застосовують для лікування акне?


Лазерне шліфування Lumenis М22 дозволяє "очистити" шкіру від акне і значно зменшити наслідки вугрової хвороби: запобігти і скоротити червоні плями, постзапальну пігментацію і розширені судини на місці запалень, рубці після акне.

 • Промені IPL поглинаються порфірином-особливим пігментом, що виділяється PropionibacteriumAcnes (бактеріями акне). В ході реакції виділяються особливі кисневі сполуки, що руйнують патогенні мікроорганізми.
 • Світловий вплив приводить в норму діяльність сальних залоз, зменшує секрецію шкірного сала, яким харчуються бактерії. Таким чином, нові комедони і запальні елементи не утворюються, зникає сальний блиск.
 • Існуючі елементи підсушуються, активне запалення перестає прогресувати.
 • Фототерапія прискорює мікроциркуляцію, стимулює місцевий імунітет. Шкіра швидше оновлюється, синтезує молоді здорові клітини. Зникають застійні явища, скорочується вираженість проявів постакне.

Практика показує, що для лікування (видалення) акне за допомогою М22 в середньому досить 4-6 процедур з інтервалом в 2-4 тижні. Для повного зникнення проблеми і стійкого результату лікування необхідно строго дотримуватися лікарських рекомендацій щодо акне і причин його виникнення.