plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Лазерна косметологія

Лазерна косметологія

Лазерна косметологія

Подумати тільки, був час, коли будь-які проблеми шкіри і естетичні дефекти вирішувалися тільки за допомогою хірургії, а зараз в наше життя увірвалися лазерні технології.

Швидкий ефект і ніякого болю, ось так можна описати лазерну косметологію. Сьогодні вона дуже популярна і швидко розвивається.

За допомогою лазерних технологій можна назавжди позбутися від зайвого волосся, прибрати пігментні плями, капілярну сітку, згладити рубці, омолодити шкіру, звузити пори шкіри. І все це без шкоди для інших ділянок тіла.

Крім того, існують ще сучасні моделі, які вирішують відразу кілька завдань, так звані багатофункціональні лазерні апарати. В них є можливість працювати відразу з декількома різними хвилями, кожна з яких вирішує певне коло завдань, а при одночасному їх випромінюванні якісно підвищується ефективність процедур.

Наша клініка обладнена багатофункціональною платформою Lumenis М22, оснащеною останніми версіями всіх модулів лазерних технологій: фотолікування (акне, розацеа, пігментації, винні плями), фотоомолоджування, неаблятивний фракційний лазер для лазерної шліфовки - (мінімальна реабілітація, максимальні результат), лазер, миттєво видаляє судинні ураження. Це апарат, в якому зібрані перевірені і сучасні технології.

Пацієнти Oberig Beauty мають можливість лікувати серйозні дефекти шкіри з комфортом і за невелику кількість відвідувань.

Сучасні процедури лазером абсолютно безпечні. При цьому зводяться нанівець больові відчуття і можливі побічні ефекти, наприклад опіки.

Важливо знати, що застосування лазерних технологій дуже популярно в Anti-age програмах. За допомогою фотоомолодження і лазерної шліфовки можна надовго відновити шкірі тонус, скорегувати зморшки навколо губ і очей, прибрати дрібні нерівності, пігментні плями, підтягнути овал обличчя. Результати відобразяться після першої процедури і мають досить стійкий ефект.

Переваги лазерної косметології:

 1. Максимальна точність впливу (до нанометрів);
 2. Контрольованість процесу;
 3. Автоматизація та програмування обладнання - виключення помилок процедури
 4. Стерильність променя і його бактерицидні властивості;
 5. Широкий спектр вирішення проблем;
 6. Відносна безболісність;
 7. Швидкий результат і тривалий ефект.

Лазерна косметологія допомагає впоратися з дуже широким спектром проблем:

 1. Акне і постакне;
 2. Розацеа;
 3. Різні види зморшок;
 4. Рубці і нерівності на шкірі;
 5. Зниження тонусу шкіри, в'ялість і провисання.
 6. Наявність пигментаций на шкірі;
 7. Мішки і кола під очима, нависання верхньої повіки;
 8. Великі пори
 9. Зайве волосся
 10. Капілярна сітка, купероз.

Ефект лазерних процедур: здорова, пружна і гладка шкіра обличчя.

Тривалість і кількість процедур при лазерному лікуванні безпосередньо залежить від індивідуальних показань, обсягу роботи, очікуваного ефекту, ступеня занедбаності проблеми і виду лазерної процедури.

Протипоказання:

 • Вагітність і лактація;
 • Важкі серцево-судинні захворювання;
 • Гострі інфекційні захворювання;
 • Герпес в стадії загострення;
 • Онкологічні захворювання;
 • Варикозне розширення вен;
 • Схильність до утворення келоїдних рубців.
 • Прийом деяких лікарських препаратів, антибіотиків, віт. А

Перелік протипоказань не повний визначити можливість можна тільки після консультації з професіоналом ви можете визначитись чи можна вам допомогти за допомогою лазерної косметології.

Важливо! Консультація у досвідченого дермакосметолога і чесність при описі стану свого здоров'я - запорука успіху процедури. Інакше ймовірність небезпечних побічних ефектів зростає: опіки, рубцювання, свербіж, набряк та інші.

Види лазерів:

На сьогоднішній день косметологія представляє безліч різних лазерів. Їх відмінності в довжині хвилі, частотах імпульсів, глибині і потужностях впливу на проблемні зони.

До основних видів лазерів відносяться:

Абляційні - для вирішення поверхневих проблем на кшталт акне, рубців і зморшок. Викликає рясне лущення шкіри, однак період відновлення до 2х місяців.

Неабляційні - для впливу на глибокі проблеми всередині тканин і мінімального контакту з поверхневим шаром шкіри. Викликає локальне лущення шкіри, період відновлення - два дні.