plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Біоревіталізація

Біоревіталізація

Біоревіталізація

Як зберегти молодість?

Відповідь на це питання хоче знайти кожна жінка. Вік негативно впливає на стан нашої шкіри: вона стає тьмяною, млявою, втрачається пружність і з'являються зморшки.

Як наслідок, ми незадоволені собою, хочемо виглядати краще, повернути втрачену красу.

Сучасна косметологія розвивається так швидко, що не встигаєш стежити за новими процедурами, які обіцяють повернути свіжість і молодість шкіри тіла і обличчя.

Сьогодні, ми поговоримо про модну нині процедуру біоревіталізації.

Дуже проста в проведенні й ефективна в результатах ін'єкційна методика біоревіталізації допоможе кожній закохатися в себе заново.

Суть процедури в тому, що за допомогою ін'єкцій в шкіру вводиться гіалуронова кислота. Саме вона відновлює стан шкіри, запускає процеси регенерації клітин, розгладжує зморшки, зволожує й освіжає.


Покази до біоревіталізації


 • Профілактика хронологічного старіння - і фотостаріння, так званого передчасного старіння.
 • Профілактика раннього старіння шкіри, яке може протікати активніше в наслідок впливу агресивних факторів зовнішнього середовища, незбалансованого харчування, неправильного способу життя.
 • Корекція атрофічних змін шкіри - стоншування шкіри.
 • Профілактика та корекція рубцевих змін, наприклад слідів постакне
 • Фізіологічна підготовка шкіри до корекції зморшок і складок, атрофічних рубців та інших дефектів шкіри.
 • Підготовка шкіри до естетичних операцій, глибокими і серединним пілінгами з метою оптимізації кінцевого результату і скорочення реабілітаційного періоду.
 • Реабілітація після хімічних пілінгів, механічних пілінгів і пластичних операцій.


Протипокази


 • вагітність на всіх етапах;
 • ракові і захворювання імунної системи;
 • епілептичні припадки;
 • хвороби крові та діабет;
 • запальні процеси в гострій формі і захворювання шкіри;
 • алергія.

Період відновлення швидкий і не вимагає особливих зусиль. Рекомендується 2 тижні після біоревіталізації утриматися від чистки обличчя, засмаги, саун, басейнів. Дня 3-4 не займатися спортом і хоча б 12 годин безпосередньо після процедури не наносити косметику.Коли можна починати робити біоревитализацию?

Дана процедура дозволяє мінімізувати естетичні наслідки запальних процесів на шкірі і може бути застосована за показами в будь-якому віці. Згідно із законом, по досягненню 18-ти років, пацієнт може самостійно з доктором прийняти рішення про можливість проведення даної процедури.


Скільки разів потрібно робити біоревитализацию?

Для того щоб досягти стійкого результату біоревитализацию рекомендують робити курсом - від 2 до 8 процедур раз в 2-3 тижні. Підбір препарату, схема лікування і кількість сесій визначається на консультації з лікарем.


Які препарати ви використовуєте в роботі?

Ми працюємо з усіма препаратами, які мають сертифікат в Україні, і підбираємо індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи належні покази і активні інгредієнти препаратів.


Чим відрізняється біоревитализация від мезотерапії?

Мезотерапія - це ін'єкційна методика введення в шкіру активних речовин, за принципом: «малими дозами», «в потрібне місце». Препарати для мезотерапії можуть містити: вітамінні комплекси, екстракти, мінерали, мікроелементи, біологічно активні речовини. Методика може виконуватися з метою профілактики інволюційних процесів, а так само для корекції рубців, пігментних плям, постзапальні пігментації, розтяжок, випадіння волосся і т.д.

Біоревіталізація - це ін'єкційна методика в естетичній медицині, де «корисні речовини» застосовуються в поєднанні з в'язкими гелями нестабилизированной гіалуронової кислоти. Іноді біоревитализация проводиться монопрепаратом нестабилизованної гіалуронової кислоти.