plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Абдоміноторсопластика

Абдоміноторсопластика

Боділіфтінг (абдоміноторсопластіка) або кругова підтяжка тіла - операція в пластичній хірургії, яку проводять для відновлення естетично привабливого тіла (живота, сідниць, області попереку).

Обвислість тканин живота і сідниць змушує відчувати дискомфорт і негатив з боку оточуючих. Досить часто шкіра живота обвисає так сильно, що закриває собою пахову зону. Як наслідок-незручно носити одяг і виникають попрілості в складках.

БОДІЛІФТІНГ - КОЛИ ВІН ДІЙСНО НЕОБХІДНИЙ

Основними показниками, при яких лікарі рекомендують своїм пацієнтам хірургічну підтяжку тіла (боділіфтінг) є, як і природні вікові зміни шкіри після 40 років, так і наслідки сильного, іноді досить різкого схуднення. Також невеликий відсоток пацієнтів складають жінки після багатоплідної вагітності.

До ряду медичних показань відносять:

 • наявність птозу (обвисання) м'яких тканин,
 • втрата тонусу і велика кількість складок
 • наявність залишків жирової тканини, яку неможливо прибрати консервативними методами.
Якщо у пацієнта спостерігається надлишок жирової тканини, то для досягнення максимального результату, можна запропонувати комплексне хірургічне втручання, яке буде в себе включати боділіфтінг з ліпосакцією.

У випадках, коли провідною проблемою є виражений шкірно-жировий фартух в області живота, хірургом виконується абдомінопластика.

Для пацієнтів, які хочуть виправити найбільшу кількість проблемних зон за один раз, слід вдатися до комплексної абдоміноторсопластики. Таким чином, за одну операцію можливо зробити підтяжку живота, сідниць, а також позбавиться від «жирових пасток» і складок на шкірі.

Варто відзначити, що кругова підтяжка шкіри - це дуже серйозна хірургічна операція. Але її безперечною перевагою є довготривалий і помітний результат, який буде видно за порівняно короткі терміни.

КРУГОВА ПІДТЯЖКА ТІЛА-ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ

Підготовчий етап при проведенні кругової підтяжки тіла-це безпосередньо консультація у хірурга, огляд пацієнта на прийомі і скрупульозне вивчення анамнезу. Потім пацієнт зобов'язаний пройти як лабораторну, так і інструментальну діагностику. У певних випадках вітається консультація та висновок інших фахівців (кардіолога, ендокринолога, гінеколога та ін). Останній висновок дає анестезіолог, як і сам дозвіл на проведення операції.

Другий етап операції-нанесення передопераційної розмітки (по цих лініях згодом виробляються надрізи і січуть надлишки шкіри). Розмітка наноситься в положенні стоячи, за годину до операції.

Наступний крок-введення загальної анестезії пацієнту. Дана операція проводитися тільки під загальною анестезією.

Під час самої операції проводиться видалення шкірно-жирового надлишку, перерозподіл тканин і формування необхідної форми тіла. При потребі надлишки жирової тканини будуть прибрані методом ліпосакції. Тривалість операції - від 4 до 8 годин.

ВІДНОВЛЕННЯ І ПОДАЛЬШИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Не дивлячись на те, що дана операція досить тривала за часом, в нашій клініці Оберіг Б'юті були створені всі умови для максимально швидкого і комфортного відновлення.

Термін післяопераційної госпіталізації-до 3 діб. Єдиною ознакою підтяжки живота, сідниць і стегон буде тонкий, косметичний шов.

Рубці після боділіфтінга протягом 5-6 місяців стають фактично непомітними.

Що стосується больових відчуттів, то після втручання вони можуть завдавати дискомфорт, проте легко знімаються знеболюючими препаратами, які будуть виписані лікарем. Як і після більшості косметичних операцій, пацієнтам потрібно буде носити протягом 3-4 місяців компресійну білизну.

Сам результат операції, як уже говорилося, буде збережений на довгі роки, але його безумовно варто підтримувати за допомогою спеціально складеного графіка фізичних вправ, а також збалансованого харчування.

Для посилення і закріплення ефекту, можна звернутися до наших фахівців у відділенні косметології. Такі процедури як ультрафонофорез і апаратний лімфодренажний масаж, знімають набряки, істотно знижують післяопераційний дискомфорт, також сприяють швидкому відновленню тканин.

ІДЕАЛЬНИЙ КАНДИДАТ ДЛЯ АБДОМІНОТОРСОПЛАСТИКИ-ЯКИЙ ВІН?

Для призначення хірургом абдоміноторсопластики, дуже важливо враховувати психологічний стан пацієнта. Очікування не повинні бути необ'єктивно завищеними, а сам настрій повинен бути оптимістичним. Обов'язковою умовою також є наявність постійної маси тіла протягом як мінімум, 3 місяців. Варто відзначити, що пацієнт не повинен страждати ожирінням.

Головні показаннями до операції є нижчеперелічені скарги пацієнта:

 • Надлишок шкіри в одній або декількох ділянках тіла;
 • Звисання шкіри у вигляді фартуха;
 • Значна втрата еластичності шкіри;
 • Діастаз ( розбіжність) - м'язів передньої черевної стінки;
 • Дискомфорт, пов'язаний з постійним роздратуванням і мацерацією шкірних покривів.
Як і будь-яка хірургічна операція, боділіфтінг має протипоказання, при наявності яких виконання операції неможливо.

До ряду відносних протипоказань відносять:

 • вагітність,
 • наявність супутніх хронічних захворювань в декомпенсованих фазах,
 • гострих запальних процесів
 • діабет і гострі інфекції
Після усунення такого роду проблем, проведенні оперативного втручання дозволено.

Існує також ряд категоричних протипоказань, при наявності яких виконання операції заборонено і може навіть привести до непоправних наслідків: • Хронічні патології організму, які можуть негативно вплинути на результат операції, здоров'я пацієнта або навіть привести до його смерті;
 • Інфаркт міокарда;
 • Інсульт;
Дуже важливо розуміти, що така операція не виконується людям, що страждають ожирінням, головна мета яких позбавиться від надлишку підшкірної жирової клітковини і шкіри. Операція призначається тільки тим пацієнтам, які не тільки значно скинули свою вагу, але і досягли його оптимальної цифри. Головне завдання хірурга, який працює з такими пацієнтами, допомогти позбутися від значного провисання шкіри і прибрати залишок підшкірної жирової тканини в проблемних ділянках.

Надалі, дуже важливо донести до пацієнтів, що для досягнення тривалого результату, вони повинні дотримуватися здорового способу життя, що дозволить їм зберегти постійну масу тіла.

МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ

Боділіфтінг-це цілком звичайне оперативне втручання, а значить є ймовірність ряду ускладнень. Перелік їх незначний:

 • серома (обмежене скупчення рідини),
 • некроз шкірного клаптя,
 • гематома,
 • інфікування рани і свербіж.
Подібного роду ускладнення легко і безболісно вирішуються при виконанні всіх рекомендацій вашого лікаря.