plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Слоссер Дмитро

Слоссер Дмитро

Слоссер Дмитро
Пластичний хірург
  • Спеціальність Пластичний хірург
  • Вчена ступінь
  • Досвід 23 роки

 

Доктор Слоссер Дмитро Володимирович один з найвідоміших пластичних хірургів України. Широку популярність йому принесли участь у багатьох телевізійних шоу - такі як "Повернiть менi красу" на 1 + 1, "Я Соромля свого тiла" на СТБ, "Говорити Україна" на ТРК Україна, в тому числі і на ряді провідних телеканалів Росії. Дев'ятнадцять років досвіду в пластичній хірургії, з і понад 10 тисяч успішно проведених операцій по праву виводить його в лідери серед пластичних хірургів. Єдиний фахівець в СНД, який отримав академічну освіту за цією спеціальністю в Hadassah University Hospital в Єрусалимі, проходячи шестирічну резидентуру з пластичної хірургії. Зарубіжний досвід, як пластичного хірурга, налічує 6 років практики в Ізраїлі, де доктор отримав дозвіл на медичну діяльність. Після закінчення резидентури працював в ряді кращих приватних клініках Ізраїлю. У їх числі Ramat Aviv Medical Center. З 2003 року доктор Слоссер займав позицію провідного пластичного хірурга в Москві в American Medical Center.


Як пластичний хірург, постійно підвищує свій академічний рівень, проходив навчання на численних курсах в Швейцарії, Великобританії, Ізраїлі, Італії. Є автором малотравматичних технік в ринопластиці. Широко відомий віртуозною технікою виконання зменшення і підтяжки грудей. У клініці регулярно оперуються пацієнти з країн Європи, США, відомі в Україні особистості. Широко відомий серед професіоналів віртуозним виконанням найскладніших реконструктивних операцій, в тому числі реконструкції носа, реконструкції вушної раковини, і реконструкції грудей.


Доктор Слоссер пластичний хірург, сертифікований для роботи в найближчому зарубіжжі і деяких європейських країнах. Є членом Європейської Академії Особовий пластичної хірургії (EAFPS) з 2003 року, членом Української та Російської асоціацій пластичної хірургії. З введенням в Росії спеціальності з пластичної хірургії одним із перших пластичних хірургів став сертифікованим фахівцем. Додаткові спеціальності пластичного хірурга - по мамології та щелепно-лицевої хірургії. C 2008 по 2021 рік, доктор Слоссер, будучи запрошеним фахівцем, очолював напрямок пластичної хірургії в багатопрофільному центрі «Оберіг».


У 2009 по 2010 був завучем кафедри пластичної та реконструктивної хірургії, естетичної медицини і клітинних технологій при Російському Державному Медичному Університеті. Є одним з авторів програми перепідготовки пластичних хірургів і програми ординатури з пластичної хірургії в Росії і був одним із причетних до реформи пластичної хірургії, як спеціальності в Росії. З 2009 по 2011 був членом етичного ради Російської Асоціації пластичних хірургів (РОПРЕХ).


У 2016 році отримав престижну премію "Спеціаліст Року".

член Міжнародного товариства естетичної пластичної хірургії (ISAPS)

член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії (EAFPS) з 2003 року

член Ізраїльської Медичної Асоціації

сертифікований пластичний хірург

сертифікований хірург-мамолог

сертифікований щелепно-лицьовий хірург

Написати спеціалісту

Напишіть спеціалісту запитання. Відповідь отримаєте на вказаний емейл або телефон. Будьте лаконічні при написанні свого запитання.