plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Баранская Ольга

Баранская Ольга

Баранская Ольга
Пластический хирург
  • Спеціальність Пластический хирург
  • Вчена ступінь
  • Досвід

 

Закінчила Київський Медичний Інститут УАНМ в 2006 році. Пройшла спеціалізацію за фахом «Хірургія» на кафедрі загальної та судинної хірургії Київської Медичної Клінічної Лікарні №8, НМАПО ім. П.Л.Шупика. Здобувши загально хірургічну освіту, стажувалася та здобула спеціалізовану освіту з «пластичної та реконструктивної хірургії», з «пластичної хірургії молочної залози». Є дійсним членом Всеукраїнської асоціації пластичних,естетичних та реконструктивних хірургів.

Бере участь у фахових наукових конференціях, конгресах починаючи з 2004 року.

Так в 2004 році була учасницею першого з’їзду ВАПРЕХ «Актуальні питання пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії». В 2009 році пройшла навчання методиці введення Ботулотоксину та препаратів гіалуронової кислоти в естетичній медицині. Того ж року брала участь у III міжнародному майстер-класі: «Нові напрямки в естетичній хірургії обличчя та молочної залози».

Наступного року пройшла I міжнародний курс «Складні випадки та ускладнення пластичної хірургії молочної залози» та Міжнародний майстер-клас: «Реконструкція молочної залози та повторні коригуючі операції після збільшуючої маммопластики».

В 2013 році пройшла навчання методиці: «Плазмоліфтинг. Спосіб використання власних стовбурових клітин з метою омолодження». Того ж року пройшла навчальний симпозіум Natrelle Academy, 3-й рівень: «Achieving excellence in breast surgery».

В 2014 році відвідала III Міжнародний навчальний курс з пластичної хірургії ISAPS. (Санкт-Пітербург). В цьому ж році опанувала навчальний майстер-клас «Трансаксилярне збільшення молочних залоз».

Сфера діяльності та основних професійних інтересів:

  • Виконання різноманітних пластичних, естетичних та реконструктивних оперативних втручань в зоні обличчя та шиї; тулуба та молочних залоз; верхніх та нижніх кінцівок; інтимна пластика.
  • Активне використання ANTI-AGE терапії для корекції вікових змін.

В своїй роботі керуюється такими принципами роботи:

  • Чітке визначення показів до операції - є запорукою її успішного виконання.
  • Мінімізація післяопераційних рубців.
  • Максимальний комфорт та безболісність процедур для пацієнта.
  • Правильно призначена підготовка до операції, так само як і післяопераційна реабілітація, підвищує ефективність операції на 50%.
  • Повне інформування пацієнта про переваги, недоліки та/або можливості альтернативних методів лікування.

Написати спеціалісту

Напишіть спеціалісту запитання. Відповідь отримаєте на вказаний емейл або телефон. Будьте лаконічні при написанні свого запитання.