plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Пластична операція за перемогу в конкурсі від Gepur і dr. Slosser

Пластична операція за перемогу в конкурсі від Gepur і dr. Slosser

  • Головна
  • Новини
  • Пластична операція за перемогу в конкурсі від Gepur і dr. Slosser

Завершився Спільний конкурс від Gepur і порталу Q-wel, головним призом якого виступала пластична операція. Усі застигли в очікуванні, кому ж дістанеться безкоштовна операція по збільшенню грудей від кращого пластичного хірурга СНД - доктора Дмитра Слоссера. Небувалий ажіотаж навколо конкурсу пояснюється настільки цінним призом, як можливість отримати ідеальне тіло. Вже стали відомі імена фіналісток і головної переможниці, якій і дістанеться процедура збільшення грудей.

Збільшення грудей як найцінніший приз

Безліч непростих конкурсів і завдань від Gepur вже позаду, сьогодні стало відомо ім'я фіналістів. Дмитро Слоссер вітає Анастасію Лізорову з перемогою в конкурсі. Вся команда клініки Оберіг Б'юті з нетерпінням чекає зустрічі з Анастасією. Експерти в індустрії краси з радістю втілять мрії переможниці про ідеальне тіло.

Кому ж дістанеться пластика грудей від Дмитра Слоссера

Перемога в конкурсі дісталася 26-річній Анастасії Лізоровiй. Молода мама з Чебоксар мріє про красивi підтягнутi груди. Раніше Анастасія була володаркою розкішних грудей 3 розміру. Але, після пологів, як буває в більшості випадків, ситуація кардинально змінилася. Груди втратила колишню форму і об'єм. Перемога в конкурсі і можливість отримати гарні груди - для дівчини справжнє диво. Тепер її чекає зустріч з доктором Дмитром Слоссер і командою клініки Оберіг Б'юті.

Спостерігати за перетворенням зможе кожен

Ви зможете самі стежити за перетворенням дівчини. Вона буде вести блог, висвітлюючи все, що відбувається на шляху до красивих грудей. Так що у вас є можливість спостерігати за тим, як будуть змінюватися груди дівчини. Познайомившись iз роботою пластичного хірурга і його команди - ви особисто переконаєтеся в цінності призу, про який так мріяли всі конкурсанти. В результаті пластичної операції щасливій власниці нових грудей можна буде тільки позаздрити.

06 серпня, 2016