plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

Повторная ринопластика

Повторная ринопластика

Повторна ринопластика - це хірургічна операція, призначена для відновлення форми, розмірів і функції носа, після того, як операція в цій області обличчя вже проводилася раніше.

Основні причини для проведення такої операції - незадовільний результат після первинної ринопластики або розвиток серйозних ускладнень після першої операції.

Є ситуації, при яких усунення наявної проблеми технічно неможливо зробити в один етап. У таких випадках і необхідна повторна ринопластика. Але буває і так, що ідеальний результат з точки зору хірурга, з естетичної позиції не задовольняє пацієнта. В цьому випадку повторна ринопластика проводиться вже за бажанням такої людини.

Дуже часто повторна ринопластика проходить складніше, ніж первинна операція. Тому, якщо стоїть необхідність у проведенні другої операції, необхідно знайти досвідченого хірурга, який має високу кваліфікацію і великий досвід саме в цій області. Повторна ринопластика також складна з психологічної точки зору, адже маючи невдалий досвід попереднього хірургічного втручання, пацієнт відчуває страх перед можливими наслідками повторної операції.

Анестезіологічний посібник при повторній ринопластиці може бути як місцевим, так і загальним. Сама операція триває довше, ніж первинна ринопластика. Іноді операція виконується закритим способом, і надрізи робляться лише з внутрішньої сторони носа. Але найчастіше є необхідність в проведенні відкритої ринопластики, при якій здійснюється кращий контакт з тканинами. Після проведення надрізів шкіра носа відділяється від кістки і носового хряща. Подальші дії хірурга залежать від того, які саме проблеми необхідно усунути. Після завершення всіх маніпуляцій, шкіра фіксується на каркасі і проводиться ушивання розрізів.

Відновлювальний період після повторної ринопластики проходить менш болісно і з меншою кількістю ускладнень, ніж період реабілітації після першої операції. Невеликі припухлості і гематоми можуть спостерігатися протягом двох тижнів. Після їх закінчення можна повернутися до нормального ритму життя, але ще протягом місяця рекомендовано уникати фізичних навантажень, обмежити перебування на відкритому сонці і ретельно оберігати ніс від можливих ударів і травм.

Наша клініка - це пластичні операції найсучаснішими методиками: абдомінопластика живота внаслідок втрати ваги або після вагітності, підтяжка шкіри обличчя технікою SMAS та іншими, контурна пластика повік, повторна ринопластика в Києві та інші пластичні операції.