plastika.ua

Впишіть своє Ім’я та телефон і ми вам зателефонуємо

В яких випадках показана ринопластика

В яких випадках показана ринопластика

Однією з перших пластичних операцій, яка була цілком успішно освоєна, є ринопластика. Ринопластика являє собою операцію, спрямовану на корекцію форми або розмірів носа. Звичайно, перші операції по пластиці носа були спрямовані, в основному, на відновлення функцій носа, а не на його корекцію і надання йому красивого зовнішнього вигляду. Це трохи пізніше стали виправляти за допомогою пластичної хірургії практично будь-які недоліки носа.

Показания для ринопластики в Киеве - пластика носа без перелома доктор Слоссер

При яких випадках показана ринопластика:

1. При травматичних викривленнях носової перегородки, особливо таким викривленням, які ускладнюють нормальне дихання;

2. При травмах, що призвели до асиметрії носа;

3. При вроджених порушеннях зовнішнього вигляду носа:

- асиметрична форма носа;

- дуже широкі крила носа;

- надмірна довжина носа;

- дуже короткий ніс;

- кривий ніс з горбинкою;

- сплюснутий або занадто гострий кінчик носа.

Принцип і методика ринопластики

Така пластична операція є дуже складною, оскільки під час операції по ринопластиці виробляються корекційні дії, спрямовані на зміну форми і розміру кісткових і хрящових структур носа. І від правильності обраної методики операції багато в чому залежить результат. Не завжди пацієнт залишається задоволений отриманим в результаті пластики носом і тоді доводиться вдаватися до повторної ринопластики. Однак повторна пластика носа є ще більш складною, тому що після першої операції залишаються рубці, що заважають виправленню неточностей хірурга, допущених при первинній операції. Тому до вибору пластичного хірурга слід підходити з особливою ретельністю.

Ринопластику проводять відкритим або закритим способом. Вибір залишається безпосередньо за хірургом, адже йому видніше за все яким саме способом зробити надрізи в тому чи іншому випадку, щоб зробити корекцію носа.

Закритий спосіб дозволяє проводити операцію практично не залишаючи рубців на носі, проте такий метод трохи звужує огляд для хірурга і не завжди дозволяє виконати запланований обсяг роботи. Відкритий метод дозволяє хірургу отримати доступ до всіх внутрішніх структур носа і тим самим полегшує в деякому роді проведення корекції. Однак рубці після операції більш виражені.

Кожна методика дає непогані результати і дозволяє відкоригувати ніс пацієнта, щоб все обличчя стало виглядати більш гармонійно. І якщо пластичний хірург пропонує пацієнту самому вибрати кращий ДЛЯ НЬОГО варіант, то тут вже особиста справа кожного, яким саме способом провести корекцію носа.

23 березня, 2016